Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego


Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego

Tel. (032) 349-18-31
Fax: (032) 245-49-76 lub (032) 349-18-12 (Urząd Miejski)

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl
BIP: www.bip.swietochlowice.finn.pl

W skład komisji wchodzą:
Andrzej Morawiec
przewodniczący komisji
Zdjęcie osoby Andrzej Morawiec
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Morawiec
Opis:


Wykształcenie: średnie techniczne

Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38
41-605 Świętochłowice
tel. 2456-711
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 16.00-17.00

Administaracja nr 4
ul. Sądowa
Lipiny
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 14.30-15.30


Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014


Od 27.03.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 27.02.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Przewodniczący Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)
KADENCJA 2006-2010


od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Przewodniczący Komisji

oraz od 17.12.2008 r. 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisjiod 19.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)
od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Ryszard Chojnacki
członek komisji
Zdjęcie osoby Ryszard Chojnacki
Imię:
Ryszard
Nazwisko:
Chojnacki
Tytuł:
mgr
Opis:


Wykształcenie

: wyższe
Zawód: nauczyciel

Dyżur:
CKŚ "Grota" ul. Chorzowska 73
41-605 Świętochłowice tel. 2456-791
pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00

Informacje o działalności:

od 03.12.2008 do 12.11.2010 r.


Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
(Okręg wyborczy: III, , Klub Radnych: Ruch Ślązaków Świętochłowice)

od 12.12.2006 do 12.11.2010 r.


Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)



od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: II, Ruch Ślązaków, Klub Radnych: RŚl)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, Ruch Ślązaków, Klub Radnych: RŚl.)

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Ruch Ślązaków, Klub Radnych: RŚl)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Henryk Kucharczyk
członek komisji do 8.06.2010 r.
Zdjęcie osoby Henryk Kucharczyk
Imię:
Henryk
Nazwisko:
Kucharczyk
Opis:

Wykształcenie:

średnie
Zawód: kierowca-operator

Dyżur:

Informacje o działalności
od 17.12.2008 r. do 8.06.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Członek Komisji


od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 08.06.2010
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Liga Polskich Rodzin, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: I, Liga Polskich Rodzin, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, Liga Polskich Rodzin, Klub Radnych: PŚw.)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Eugeniusz Henć
członek komisji
Zdjęcie osoby Eugeniusz Henć
Imię:
Eugeniusz
Nazwisko:
Henć
Opis:

Wykształcenie:

średnie budowlane
Zawód:

Dyżur:
ADM nr 3, ul. Katowicka 33
pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 16.00 do 17.00


Informacje o działalności

od 24.12.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)


od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Henryk Kurek
członek komisji
Zdjęcie osoby Henryk Kurek
Imię:
Henryk
Nazwisko:
Kurek
Email:
h.kurek@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

drugi piątek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. „ Na Wzgórzu”

ul. Łagiewnicka 55

41-608 Świętochłowice

tel. 2 458 – 296



od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi piątek miesiąca w godz. 15.00 - 16.00
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej
Osiedle "Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55

od 24.06.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do 23.06.2015 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Sekretarz komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"


Wykształcenie: zawodowe

Dyżur:
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. " Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55
41-608 Świętochłowice
tel. 2 458-296
drugi piątek miesiąca godz. 15.00-17.00

Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KWW POROZUMIENIE ŚWIĘTOCHŁOWICKIE, Klub Radnych:
Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)


KADNCJA 2006-2010

od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Członek Komisji

od 21.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)

KADENCJA 1998-2002
od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Szymon Ziemek
członek komisji
Zdjęcie osoby Szymon Ziemek
Imię:
Szymon
Nazwisko:
Ziemek
Opis:
Wykształcenie:

średnie
Zawód: student

Dyżur:
Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Chorzowska 37
drugi piątek miesiąca od 16.00 do 17.00


Informacje o działalności
od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  06‑01‑2010 11:32:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daria Konieczna , w dniu:  06‑01‑2010 11:32:00
Data ostatniej aktualizacji:
30‑12‑2010 12:36:22
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie