Komisja ds. Społecznych


Komisja ds. Społecznych

Tel. (32) 349 18 31
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl
BIP: www.bip.swietochlowice.finn.pl


W skład komisji wchodzą:
Agnieszka Wieczorek
przewodnicząca komisji
Zdjęcie osoby Agnieszka Wieczorek
Imię:
Agnieszka
Nazwisko:
Wieczorek
Tytuł:
mgr
Opis:


Wykształcenie:

wyższe
Zawód:

Dyżur:
Śląskie Sieci Internetowe, ul. Łagiewnicka 45
pierwszy czwartek miesiąca od godz. 16.00-17.00

Informacje o działalności



od 17.12.2008 r. 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji


od 12.12.2006 do 16.12.2008 r
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)


Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jolanta Daniluk-Madej
członek komisji
Zdjęcie osoby Jolanta Daniluk-Madej
Imię:
Jolanta
Nazwisko:
Daniluk-Madej
Tytuł:
lek.med.
Opis:

Wykształcenie:

wyższe
Zawód: lekarz

Dyżur:
NZOZ "BIOZON", ul. Findra 7
pierwszy wtorek miesiąca od godz. 18.00 do 19.00

Informacje o działalności


od 17.12.2008 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)


Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jadwiga Garbaciok
członek komisji
Zdjęcie osoby Jadwiga Garbaciok
Imię:
Jadwiga
Nazwisko:
Garbaciok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41 – 608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014-2018

Wykształcenie: średnie

Dyżur:
Pierwsza środa miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41-608 Świętochłowice

Informacje o działalności


od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 26.07.2017 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach


KADENCJA 2010-2014
od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 27.02.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Ruch Ślązaków-Świetochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków-Świetochłowice)

KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja do Spraw Społecznych Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)


KADENCJA 1998-2002
od 15.11.2000 do 10.10.2002
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

od 11.10.1998 do 15.11.2000 Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Stanisław Kijak
członek komisji
Zdjęcie osoby Stanisław Kijak
Imię:
Stanisław
Nazwisko:
Kijak
Opis:


Wykształcenie: średnie ogólne
Dyżur:
Pokój nr 105 (parter) w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
pierwszy wtorek miesiąca godz.16.00-17.00


Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW Ruch Ślązaków-Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków-Świętochłowice)


KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Sekretarz Komisji

od 19.12.2006 do 16.12.2008 r. Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)



KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Wojciech Przetacznik
członek komisji
Zdjęcie osoby Wojciech Przetacznik
Imię:
Wojciech
Nazwisko:
Przetacznik
Tytuł:
mgr
Opis:

Wykształcenie:

wyższe
Zawód: nauczyciel

Dyżur: Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Zubrzyckiego 38, tel. 245 67 11
pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17:15-18:15

Informacje o działalności



od 17.12.2006 do 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: II, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: II, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: II, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 10.12.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Michał Wagner
członek komisji
Zdjęcie osoby Michał Wagner
Imię:
Michał
Nazwisko:
Wagner
Opis:

Wykształcenie: wyższe
Zawód: lekarz
Dyżur:

Poradnia Medycyny Rodzinnej
ul. Katowicka
41-600 Świętochłowice
ostatni poniedziałek miesiąca 18.00-19.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spaw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )

KADENCJA 2006-2010

od 1 2.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  06‑01‑2010 11:41:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daria Konieczna , w dniu:  06‑01‑2010 11:41:00
Data ostatniej aktualizacji:
30‑12‑2010 12:37:41
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie