Komisja Budżetu i Finansów


Komisja Budżetu i Finansów


Skład komisji:
Marek Palka
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Marek Palka
Imię:
Marek
Nazwisko:
Palka
Email:
m.palka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz.18.00 -  19.00

Lokal przy ul. Wyzwolenia 8/5

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Wykształcenie: wyższe



kontakt: e-mail marekpalka@marekpalka.pl

www.marekpalka.pl


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 02.12.2010 r. do 14.08.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: niezrzeszony )


KADENCJA 2006-2010

od 12.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Gerda Król
członek komisji
Zdjęcie osoby Gerda Król
Imię:
Gerda
Nazwisko:
Król
Email:
g.krol@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Biuro Stowarzyszenia „Razem dla Świętochłowic”

ul. Katowicka 4

ORAZ

po uzgodnieniu terminu

 w Kancelarii Rady Miejskiej

ul. Katowicka 7

 



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do nadal
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

- Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Biuro Stowarzyszenia Razem dla Świętochłowic
ul. Katowicka 3

- Trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 15.00 - 17.00
Miejsce pracy
ul. Katowicka 7

- W dowolnym terminie po uzgodnieniu w Kancelarii Rady Miejskiej
pokój nr 110 Urzędu Miejskiego
tel. 32 3491 831

od 28.11.2014 r. do nadal
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

 

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"
Wykształcenie: średnie
Zawód: licencjat zarządca nieruchomości

Dyżur:
ADM 3
ul. Katowicka 33,
tel. 2452-185
drugi i czwarty poniedziałek miesiąca w godz. 15.00-16.30

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 30.03.2011 r. do nadal Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodnicząca Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)


KADENCJA 2006-2010

od 17.12.008 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)


KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

KADENCJA 1998-2002od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Centrum - część zachodnia, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Urszula Owoc-Kania
członek komisji
Zdjęcie osoby Urszula Owoc-Kania
Imię:
Urszula
Nazwisko:
Owoc-Kania
Email:
u.owoc-kania@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00-18.00

Ochronka św. Teresy przy Parafii św. Augustyna

ul. dr A. Bukowego 22


od 30.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 14.12.2018 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Ochronka św. Teresy przy Parafii św. Augustyna
ul. dr A. Bukowego 22

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 1.12.2014 r. do 28.01.2015 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: średnie ekonomiczne
Zawód: księgowa

Dyżur:
Ochronka przy Parafii św. Augustyna
ul. dr A. Bukowego 22
41-600 Świętochłowice
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologi
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW STOWARZYSZENIE "NASZE MIASTO", Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim )

KADENCJA 2006-2010
od 17.02.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)


KADENCJA 2002-2006

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw.)

KADENCJA 1998-2002

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Nasze Miasto, Klub Radnych: NM)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Andrzej Porada
członek komisji do 10.06.2010 r
Zdjęcie osoby Andrzej Porada
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Porada
Tytuł:
inż.
Opis:
Wykształcenie

: wyższe
Zawód:

Dyżur:




Informacje o działalności

od 03.12.2008 do 10.06.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
(Okręg wyborczy: III, KW Platforma Obywatelska RP, Klub Radnych: Klub Radnych Platforma Obywatelska RP)

od 12.12.2006 do 16.06.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 10.06.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 11.10.1998 do 10.12.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Centrum - część zachodnia, Nasze Miasto, Klub Radnych: NM)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Bożena Wojciechowska-Zbylut
członek komisji
Zdjęcie osoby Bożena Wojciechowska-Zbylut
Imię:
Bożena
Nazwisko:
Wojciechowska-Zbylut
Email:
b.wojciechowska-zbylut@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

ostatni wtorek miesiąca

godz. 14.00-15.00

Kawiarenka w Muzeum Powstań Śląskich

ul. Polaka 1

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatnia środa miesiąca w godz. 15.30 - 16.30
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Swiętochłowicach
ul. Licealna 1

od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: wyższe
Zawód: Nauczyciel

Dyżur:

Kancelaria Rady Miejskiej (pokój nr 111)
Urząd Miejski w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
pełni dyżur w każdy wtorek w godz. 11.45 - 12.20

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Licealna 1
41-600 Świętochłowice
raz w miesiącu w czwartki w godz.14.30-15.30
zgodnie z następującymi datami:
18.10.2012 r.
15.11.2012 r.
13.12.2012 r.
17.01.2013 r.
07.02.2013 r.
21.03.2013 r.
18.04.2013 r.
23.05.2013 r.
13.06.2013 r.



Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący

od 28.12.2010 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologi
Członek Komisji


od 13.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )
KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji

od 19.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 18.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Gerard Glombik
członek komisji
Zdjęcie osoby Gerard Glombik
Imię:
Gerard
Nazwisko:
Glombik
Opis:

Wykształcenie:

wyższe
Zawód: zarządca nieruchomości

Dyżur:
ADM nr 2 Chropaczów
pierwszy poniedziałek miesiąca od godz. 16.00 do 17.00


Informacje o działalności

od 11.02.2009 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: , , Klub Radnych: )


od 11.02.2009 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji

od 19.11.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Miejskiej
(Okręg wyborczy: I, Ruch Ślązaków, Klub Radnych: RŚl)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, Ruch Ślązaków, Klub Radnych: RŚl)

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, Ruch Ślązaków, Klub Radnych: RŚl)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  06‑01‑2010 11:51:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daria Konieczna , w dniu:  06‑01‑2010 11:51:00
Data ostatniej aktualizacji:
30‑12‑2010 12:47:14
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie