Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych


Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Tel. (32) 349 18 31
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


W skład komisji wchodzą:
Jadwiga Garbaciok
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Jadwiga Garbaciok
Imię:
Jadwiga
Nazwisko:
Garbaciok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41 – 608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014-2018

Wykształcenie: średnie

Dyżur:
Pierwsza środa miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41-608 Świętochłowice

Informacje o działalności


od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 26.07.2017 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach


KADENCJA 2010-2014
od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 27.02.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Ruch Ślązaków-Świetochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków-Świetochłowice)

KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja do Spraw Społecznych Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)


KADENCJA 1998-2002
od 15.11.2000 do 10.10.2002
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

od 11.10.1998 do 15.11.2000 Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marcin Bawej
Imię:
Marcin
Nazwisko:
Bawej
Email:
m.bawej@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR RUCH ŚLĄZAKÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE

DYŻUR:

pierwszy piątek miesiąca

godz. 14.00-15.00

Przedszkole Miejskie Nr 9

ul. Sportowa 6

41-608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi poniedziałek miesiąca w godz. 13.00 - 14.00
Przedszkole Miejskie Nr 9
ul. Sportowa 6
41-608 Świętochłowice

od 1.12.2014 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach


Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Zawód: Operator Wprowadzania Danych
Dyżur:
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
ul. Sudecka 5
41-608 Świętochłowice
I i III poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00
Informacje o działalności

-Od 2011 r. Ambasador aktywności zawodowej
-Od 2010 r. Specjalista ds. rekrutacji w programie "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy II"
-od 2007 r. Instruktor Fundacji Aktywnej Rehabilitacji
-Od 2007 r. Wiceprzewodniczący Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych
-od 2006 r. Operator wprowadzania danych

KADENCJA 2010-2014

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny (Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Aktywni dla Świętochłowic, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Jerzy Lesik
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Lesik
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018


od 28.01.2015 r. do 5.02.2016 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.01.2015 r. do 28.04.2015 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: średnie
Zawód: Specjalista do sparaw OC, Kontroli Wewnętrznej

Dyżur:
Biuro Wspólnoty Mieszkaniowej,
ul. Drzymały 4,
tel. 345 20 90
każdy czwartek miesiąca w godz. 16:00 - 17.00
Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KWW POROZUMIENIE ŚWIĘTOCHŁOWICKIE, Klub Radnych:
Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)

KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 17.12.2008 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)
od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006
od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.11.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)
KADENCJA 1998-2002

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Zgoda i os. Ustronie, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)




 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marek Palka
Imię:
Marek
Nazwisko:
Palka
Email:
m.palka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz.18.00 -  19.00

Lokal przy ul. Wyzwolenia 8/5

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Wykształcenie: wyższe



kontakt: e-mail marekpalka@marekpalka.pl

www.marekpalka.pl


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 02.12.2010 r. do 14.08.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: niezrzeszony )


KADENCJA 2006-2010

od 12.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Michał Wagner
Imię:
Michał
Nazwisko:
Wagner
Opis:

Wykształcenie: wyższe
Zawód: lekarz
Dyżur:

Poradnia Medycyny Rodzinnej
ul. Katowicka
41-600 Świętochłowice
ostatni poniedziałek miesiąca 18.00-19.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spaw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )

KADENCJA 2006-2010

od 1 2.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jerzy Wawrzyczek
członek
Zdjęcie osoby Jerzy Wawrzyczek
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Wawrzyczek
Email:
j.wawrzyczek@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 19.12.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: Średnie techniczne
Zawód: Pracownik Umysłowy
Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38
41-605 Świętochłowice
tel. 2456-711
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014

od 27.03.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 27.02.2013 r. do 27.03.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW Aktywni dla Świętochłowic, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Katarzyna Łataś
email: k.latas@swietochlowice.pl tel.:32 3491 832
, w dniu:  30‑12‑2010 13:39:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  30‑12‑2010 13:39:00
Data ostatniej aktualizacji:
19‑03‑2014 11:42:58
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie