Komisja Edukacji, Kultury i Sportu


Komisja Edukacji, Kultury i Sportu

Do komisji należą w szczególności zadania dotyczące:

1) funkcjonowania szkół oraz innych placówek oświatowo-wychowawczych
i kulturalnych,

2) promowania edukacji kulturalnej, regionalnej i ekologicznej dzieci i młodzieży,

3) przeciwdziałania patologiom występującym w środowisku dzieci i młodzieży,

4) współpracy ze środowiskami twórczymi i promowania artystów,

5) ochrony dziedzictwa przyrodniczego i kulturalnego (restauracja zabytków),

6) upowszechniania kultury fizycznej i turystyki oraz organizacji sportu
i rekreacji w mieście,

7) propagowania aktywnych form wypoczynku.



Tel. (32) 349 18 31
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


W skład komisji wchodzą:

Bożena Wojciechowska-Zbylut
Przewodnicząca
Zdjęcie osoby Bożena Wojciechowska-Zbylut
Imię:
Bożena
Nazwisko:
Wojciechowska-Zbylut
Email:
b.wojciechowska-zbylut@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

ostatni wtorek miesiąca

godz. 14.00-15.00

Kawiarenka w Muzeum Powstań Śląskich

ul. Polaka 1

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatnia środa miesiąca w godz. 15.30 - 16.30
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Swiętochłowicach
ul. Licealna 1

od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: wyższe
Zawód: Nauczyciel

Dyżur:

Kancelaria Rady Miejskiej (pokój nr 111)
Urząd Miejski w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
pełni dyżur w każdy wtorek w godz. 11.45 - 12.20

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Licealna 1
41-600 Świętochłowice
raz w miesiącu w czwartki w godz.14.30-15.30
zgodnie z następującymi datami:
18.10.2012 r.
15.11.2012 r.
13.12.2012 r.
17.01.2013 r.
07.02.2013 r.
21.03.2013 r.
18.04.2013 r.
23.05.2013 r.
13.06.2013 r.



Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący

od 28.12.2010 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologi
Członek Komisji


od 13.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )
KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji

od 19.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 18.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Janina
Nazwisko:
Zięba
Email:
j.zieba@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi wtorek miesiąca w godz. 8.30 - 9.30
Siedziba PIS
ul. W. Polaka 2a

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jadwiga Garbaciok
Członek
Zdjęcie osoby Jadwiga Garbaciok
Imię:
Jadwiga
Nazwisko:
Garbaciok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41 – 608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014-2018

Wykształcenie: średnie

Dyżur:
Pierwsza środa miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41-608 Świętochłowice

Informacje o działalności


od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 26.07.2017 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach


KADENCJA 2010-2014
od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 27.02.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Ruch Ślązaków-Świetochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków-Świetochłowice)

KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja do Spraw Społecznych Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)


KADENCJA 1998-2002
od 15.11.2000 do 10.10.2002
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

od 11.10.1998 do 15.11.2000 Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Grzegorz Gniełka
Członek
Zdjęcie osoby Grzegorz Gniełka
Imię:
Grzegorz
Nazwisko:
Gniełka
Email:
g.gnielka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:
Ostatni wtorek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Chopina 1

od 28.01.2015 r. do nadal

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji


od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

 

od 19.12.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Platforma Obywatelska RP"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Marek Gremlowski
Członek
Zdjęcie osoby Marek Gremlowski
Imię:
Marek
Nazwisko:
Gremlowski
Email:
m.gremlowski@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Trzeci wtorek miesiąca w godz. 13.00 - 14.00
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Piaśnikach
ul. Chorzowska 37

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Jerzy Migoń
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Migoń
Email:
j.migon@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwsza środa miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Siedziba Stowarzyszenia "Razem dla Świętochłowic"

ul. Katowicka 3


od 26.07.2017 r. do nadal
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 28.01.2015 r. do 25.07.2017 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 1.12.2014 r. do 28.01.2015 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marek Palka
Imię:
Marek
Nazwisko:
Palka
Email:
m.palka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz.18.00 -  19.00

Lokal przy ul. Wyzwolenia 8/5

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Wykształcenie: wyższe



kontakt: e-mail marekpalka@marekpalka.pl

www.marekpalka.pl


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 02.12.2010 r. do 14.08.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: niezrzeszony )


KADENCJA 2006-2010

od 12.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Dorota Wichura
Imię:
Dorota
Nazwisko:
Wichura
Email:
d.wichura@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR PLATFORMA OBYWATELSKA

DYŻUR:

ostatni piątek parzystych miesięcy roku

godz. 16.00-17.00

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. 07.01.2019 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca komisji

od 07.01.2019 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatni czwartek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

 

od 1.03.2016 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji


od 28.01.2015 r. do 29.02.2016 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Sekretarz komisji

od 28.01. 2015 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Platforma Obywatelska RP"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Barbara Skawińska tel.:32 3491 848 , w dniu:  29‑01‑2015 14:18:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Katarzyna Łataś
email: k.latas@swietochlowice.pl tel.:32 3491 832
, w dniu:  29‑01‑2015 14:18:00
Data ostatniej aktualizacji:
27‑07‑2017 10:39:08
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie