Klub Radnych 'Platforma Obywatelska'


Klub Radnych 'Platforma Obywatelska'

Tel. (32) 3491 - 830 do 832
Fax: (32) 3491812

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


Skład Klubu Radnych 'Platforma Obywatelska':


Rafał Łataś
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Rafał Łataś
Imię:
Rafał
Nazwisko:
Łataś
Email:
r.latas@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR PLATFORMA OBYWATELSKA

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

MPGK Sp. z o.o.

ul. Łagiewnicka 76

tel. 32 345 15 70



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Do uzgodnienia w Kancelarii Rady Miejskiej
pokój nr 110 Urzędu Miejskiego
tel. 32 3491 831

 

od 2.06.2017 r. do nadal

Przewodniczący Rady Miejskiej


od 28.11.2014 r. do 2.06.2017
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Platforma Obywatelska RP"
Wykształcenie: wyższe

Dyżur:Filia Biblioteki w Chropaczowie
ul. Górna 7
41-608 Świętochłowice
ostatnia środa miesiąca godz. 17.00-18.30
Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014
od 25.09.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji


od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny

(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: PLATFORMA OBYWATELSKA)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Andrzej Miłek
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Miłek
Opis:

Wykształcenie: Średnie, Technik eksploatacji złóż Dyżur:
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej
ul. Łagiewnicka 76
41-608 Świętochłowice
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00
Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014


od 27.02.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji
od 30.03.2011 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW PLATFORMA OBYWATELSKA, Klub Radnych: PLATFORMA OBYWATELSKA)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zofia Pogoda
Imię:
Zofia
Nazwisko:
Pogoda
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 16.00-17.00

Szkoła Podstawowa nr 8 Gimnazjum nr 5

ul. Wojska Polskiego 75

tel. 2454-933


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

 


Wykształcenie: wyższe, mgr pedagogiki

KADENCJA 2014 - 2018


Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Gimnazjum nr 5
ul. Wojska Polskiego 75
 

od 25.10.2016 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 25.10.2016 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Centrum
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"



Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 30.03.2011 r. do 14.02.2014 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

30.03.2011 r. odwołana ze składu Komisji Rewizyjnej

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna

(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: PLATFORMA OBYWATELSKA)

KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja Rewizyjna Członek Komisji

od 21.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  14‑12‑2010 09:51:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  14‑12‑2010 09:51:00
Data ostatniej aktualizacji:
14‑12‑2010 10:46:38
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie