Klub Radnych 'Ruch Ślązaków - Świętochłowice'


Klub Radnych 'Ruch Ślązaków - Świętochłowice'

Tel. (32) 3491 - 830 do 832
Fax: (32) 3491812

witryna: www.swietochlowice.pl
BIP: www.bip.swietochlowice.finn.pl


W skład Klubu Radnych 'Ruch Ślązaków - Świętochłowice' wchodzą:





Rafał Świerk
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Rafał Świerk
Imię:
Rafał
Nazwisko:
Świerk
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR RUCH ŚLĄZAKÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE

DYŻUR:

ostatnia środa  miesiąca

godz. 15.00-16.00

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatni czwartek miesiąca w godz. 18.00 - 19.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"
Wykształcenie: wyższe
Zawód: Lekarz Medycyny

Dyżur:
Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Zubrzyckiego 38
41-605 Świętochłowice,
tel. 2456 711
ostatni czwartek miesiąca godz.18.00-19.00



Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji
od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spaw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Joachim Knechtel
Zastępca Przewodniczącego
Zdjęcie osoby Joachim Knechtel
Imię:
Joachim
Nazwisko:
Knechtel
Opis:

Wykształcenie: Wyższa Szkoła Ekonomiczna, Wydział Przemysłu
Dyżur:
Pokój nr 105 (parter) w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
tel. 3491 837
pierwszy poniedziałek miesiąca godz.15.30-17.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 14.08.2013 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący


od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisjiod 28.12.2010 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodniczący Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)


Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jadwiga Garbaciok
członek
Zdjęcie osoby Jadwiga Garbaciok
Imię:
Jadwiga
Nazwisko:
Garbaciok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41 – 608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014-2018

Wykształcenie: średnie

Dyżur:
Pierwsza środa miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41-608 Świętochłowice

Informacje o działalności


od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 26.07.2017 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach


KADENCJA 2010-2014
od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 27.02.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Ruch Ślązaków-Świetochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków-Świetochłowice)

KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja do Spraw Społecznych Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)


KADENCJA 1998-2002
od 15.11.2000 do 10.10.2002
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

od 11.10.1998 do 15.11.2000 Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zbigniew Nowak
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Nowak
Email:
z.nowak@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR RUCH ŚLĄZAKÓW ŚWIĘTOCHŁOWICE

DYŻUR:

po uzgodnieniu
terminu w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 110
Urzędu Miejskiego



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Chopina 1

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"


Wykształcenie: zawodowe
Zawód: Przewodniczący ZZ PHS-Huta Florian S.A.

Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Chopina 1,
41-600 Świętochłowice
tel. 2453-835
pierwszy wtorek miesiąca godz. 17.00-18.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)



KADENCJA 2006-2010


od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI, Klub Radnych: KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI)


od 17.12.2008 r do 12.11.2010 r.Komisja Rewizyjna
Przewodniczący

od 12.11.2006 do 16.12.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI, Klub Radnych: KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI)

KADENCJA 2002-2006
od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Beata Loska
Imię:
Beata
Nazwisko:
Loska
Email:
b.loska@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwsza środa miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Komandra 9

Pierwszy czwartek miesiąca w godz. 15.00 - 16.00
Centrum Kultury Śląskiej
Plac Krauzego 1

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: Średnie Bibliotekarskie
Zawód: Specjalista do spraw organizacji imprez

Dyżur:
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Komandra 9
41-600 Świętochłowicetel. 2452-636pierwsza środa miesiąca godz. 16.00-17.00

Centrum Kultury Śląskiej
Plac Krauzego 1
41-600 Świętochłowice
drugi wtorek miesiąca godz. 16.00-17.00

Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW RUCH ŚLĄZAKÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE, Klub Radnych: RUCH ŚLĄZAKÓW )




 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Stanisław Kijak
członek
Zdjęcie osoby Stanisław Kijak
Imię:
Stanisław
Nazwisko:
Kijak
Opis:


Wykształcenie: średnie ogólne
Dyżur:
Pokój nr 105 (parter) w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
pierwszy wtorek miesiąca godz.16.00-17.00


Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW Ruch Ślązaków-Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków-Świętochłowice)


KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Sekretarz Komisji

od 19.12.2006 do 16.12.2008 r. Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)



KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zbigniew Mośko
członek
Zdjęcie osoby Zbigniew Mośko
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Mośko
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Trzeci czwartek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Śląskie Sieci Internetowe
ul. Łagiewnicka 45

od 28.01.2015 r. do 31.05.2017 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: średnie techniczne
Dyżur:
Śląskie Sieci Internetowe
ul. Łagiewnicka 45
41-608 Świętochłowice
tel.2458-355
trzeci czwartek miesiąca 16.00-17.00




Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji
od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )


KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Sekretarz Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Michał Wagner
Imię:
Michał
Nazwisko:
Wagner
Opis:

Wykształcenie: wyższe
Zawód: lekarz
Dyżur:

Poradnia Medycyny Rodzinnej
ul. Katowicka
41-600 Świętochłowice
ostatni poniedziałek miesiąca 18.00-19.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spaw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )

KADENCJA 2006-2010

od 1 2.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Bożena Wojciechowska-Zbylut
członek
Zdjęcie osoby Bożena Wojciechowska-Zbylut
Imię:
Bożena
Nazwisko:
Wojciechowska-Zbylut
Email:
b.wojciechowska-zbylut@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

ostatni wtorek miesiąca

godz. 14.00-15.00

Kawiarenka w Muzeum Powstań Śląskich

ul. Polaka 1

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatnia środa miesiąca w godz. 15.30 - 16.30
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Swiętochłowicach
ul. Licealna 1

od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: wyższe
Zawód: Nauczyciel

Dyżur:

Kancelaria Rady Miejskiej (pokój nr 111)
Urząd Miejski w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
pełni dyżur w każdy wtorek w godz. 11.45 - 12.20

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Licealna 1
41-600 Świętochłowice
raz w miesiącu w czwartki w godz.14.30-15.30
zgodnie z następującymi datami:
18.10.2012 r.
15.11.2012 r.
13.12.2012 r.
17.01.2013 r.
07.02.2013 r.
21.03.2013 r.
18.04.2013 r.
23.05.2013 r.
13.06.2013 r.



Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący

od 28.12.2010 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologi
Członek Komisji


od 13.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )
KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji

od 19.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 18.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marcin Bawej
Imię:
Marcin
Nazwisko:
Bawej
Email:
m.bawej@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR RUCH ŚLĄZAKÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE

DYŻUR:

pierwszy piątek miesiąca

godz. 14.00-15.00

Przedszkole Miejskie Nr 9

ul. Sportowa 6

41-608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi poniedziałek miesiąca w godz. 13.00 - 14.00
Przedszkole Miejskie Nr 9
ul. Sportowa 6
41-608 Świętochłowice

od 1.12.2014 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach


Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Zawód: Operator Wprowadzania Danych
Dyżur:
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
ul. Sudecka 5
41-608 Świętochłowice
I i III poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00
Informacje o działalności

-Od 2011 r. Ambasador aktywności zawodowej
-Od 2010 r. Specjalista ds. rekrutacji w programie "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy II"
-od 2007 r. Instruktor Fundacji Aktywnej Rehabilitacji
-Od 2007 r. Wiceprzewodniczący Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych
-od 2006 r. Operator wprowadzania danych

KADENCJA 2010-2014

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny (Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Aktywni dla Świętochłowic, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  14‑12‑2010 09:53:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  14‑12‑2010 09:53:00
Data ostatniej aktualizacji:
14‑12‑2010 10:54:35
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie