Klub Radnych 'Aktywni i niezależni'


Klub Radnych 'Aktywni i niezależni'

Tel. (32) 3491 - 830 do 832
Fax: (32) 3491812

witryna: www.swietochlowice.pl
BIP: www.bip.swietochlowice.finn.pl


W skład Klubu Radnych 'Aktywni i niezależni' wchodzą:



Jerzy Migoń
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Jerzy Migoń
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Migoń
Email:
j.migon@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwsza środa miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Siedziba Stowarzyszenia "Razem dla Świętochłowic"

ul. Katowicka 3


od 26.07.2017 r. do nadal
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 28.01.2015 r. do 25.07.2017 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 1.12.2014 r. do 28.01.2015 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jerzy Wawrzyczek
członek
Zdjęcie osoby Jerzy Wawrzyczek
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Wawrzyczek
Email:
j.wawrzyczek@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 19.12.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: Średnie techniczne
Zawód: Pracownik Umysłowy
Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38
41-605 Świętochłowice
tel. 2456-711
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014

od 27.03.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 27.02.2013 r. do 27.03.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW Aktywni dla Świętochłowic, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Urszula Owoc-Kania
członek
Zdjęcie osoby Urszula Owoc-Kania
Imię:
Urszula
Nazwisko:
Owoc-Kania
Email:
u.owoc-kania@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00-18.00

Ochronka św. Teresy przy Parafii św. Augustyna

ul. dr A. Bukowego 22


od 30.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 14.12.2018 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Ochronka św. Teresy przy Parafii św. Augustyna
ul. dr A. Bukowego 22

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 1.12.2014 r. do 28.01.2015 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: średnie ekonomiczne
Zawód: księgowa

Dyżur:
Ochronka przy Parafii św. Augustyna
ul. dr A. Bukowego 22
41-600 Świętochłowice
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologi
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW STOWARZYSZENIE "NASZE MIASTO", Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim )

KADENCJA 2006-2010
od 17.02.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)


KADENCJA 2002-2006

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw.)

KADENCJA 1998-2002

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Nasze Miasto, Klub Radnych: NM)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Jerzy Lesik
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Lesik
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018


od 28.01.2015 r. do 5.02.2016 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.01.2015 r. do 28.04.2015 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: średnie
Zawód: Specjalista do sparaw OC, Kontroli Wewnętrznej

Dyżur:
Biuro Wspólnoty Mieszkaniowej,
ul. Drzymały 4,
tel. 345 20 90
każdy czwartek miesiąca w godz. 16:00 - 17.00
Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KWW POROZUMIENIE ŚWIĘTOCHŁOWICKIE, Klub Radnych:
Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)

KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 17.12.2008 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)
od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006
od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.11.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)
KADENCJA 1998-2002

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Zgoda i os. Ustronie, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)




 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Henryk Kurek
Imię:
Henryk
Nazwisko:
Kurek
Email:
h.kurek@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

drugi piątek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. „ Na Wzgórzu”

ul. Łagiewnicka 55

41-608 Świętochłowice

tel. 2 458 – 296



od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi piątek miesiąca w godz. 15.00 - 16.00
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej
Osiedle "Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55

od 24.06.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do 23.06.2015 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Sekretarz komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"


Wykształcenie: zawodowe

Dyżur:
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. " Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55
41-608 Świętochłowice
tel. 2 458-296
drugi piątek miesiąca godz. 15.00-17.00

Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KWW POROZUMIENIE ŚWIĘTOCHŁOWICKIE, Klub Radnych:
Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)


KADNCJA 2006-2010

od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Członek Komisji

od 21.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)

KADENCJA 1998-2002
od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marek Palka
Imię:
Marek
Nazwisko:
Palka
Email:
m.palka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz.18.00 -  19.00

Lokal przy ul. Wyzwolenia 8/5

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Wykształcenie: wyższe



kontakt: e-mail marekpalka@marekpalka.pl

www.marekpalka.pl


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 02.12.2010 r. do 14.08.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: niezrzeszony )


KADENCJA 2006-2010

od 12.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Andrzej Morawiec
członek
Zdjęcie osoby Andrzej Morawiec
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Morawiec
Opis:


Wykształcenie: średnie techniczne

Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38
41-605 Świętochłowice
tel. 2456-711
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 16.00-17.00

Administaracja nr 4
ul. Sądowa
Lipiny
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 14.30-15.30


Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014


Od 27.03.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 27.02.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Przewodniczący Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)
KADENCJA 2006-2010


od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Przewodniczący Komisji

oraz od 17.12.2008 r. 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisjiod 19.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)
od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Katarzyna Łataś
email: k.latas@swietochlowice.pl tel.:32 3491 832
, w dniu:  14‑12‑2010 10:29:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  14‑12‑2010 10:29:00
Data ostatniej aktualizacji:
29‑01‑2013 10:28:03
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie