Klub Radnych "Platforma Obywatelska"


Klub Radnych "Platforma Obywatelska"



W skład Klubu Radnych "Platforma Obywatelska" wchodzą:
Andrzej Szaton
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Andrzej Szaton
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Szaton
Tytuł:
mgr inż.
Opis:
Wykształcenie:

wyższe
Zawód:

Dyżur:



Informacje o działalności

od 03.12.2008 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Gminy
(Okręg wyborczy: III, KW Platforma Obywatelska RP, Klub Radnych: Platforma Obywatelska RP)

od 12.12.2006 do 03.12.2008 r.
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jolanta Daniluk-Madej
członek
Zdjęcie osoby Jolanta Daniluk-Madej
Imię:
Jolanta
Nazwisko:
Daniluk-Madej
Tytuł:
lek.med.
Opis:

Wykształcenie:

wyższe
Zawód: lekarz

Dyżur:
NZOZ "BIOZON", ul. Findra 7
pierwszy wtorek miesiąca od godz. 18.00 do 19.00

Informacje o działalności


od 17.12.2008 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)


Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zbigniew Mośko
członek
Zdjęcie osoby Zbigniew Mośko
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Mośko
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Trzeci czwartek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Śląskie Sieci Internetowe
ul. Łagiewnicka 45

od 28.01.2015 r. do 31.05.2017 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: średnie techniczne
Dyżur:
Śląskie Sieci Internetowe
ul. Łagiewnicka 45
41-608 Świętochłowice
tel.2458-355
trzeci czwartek miesiąca 16.00-17.00




Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji
od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )


KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Sekretarz Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Urszula Owoc-Kania
członek
Zdjęcie osoby Urszula Owoc-Kania
Imię:
Urszula
Nazwisko:
Owoc-Kania
Email:
u.owoc-kania@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00-18.00

Ochronka św. Teresy przy Parafii św. Augustyna

ul. dr A. Bukowego 22


od 30.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 14.12.2018 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Ochronka św. Teresy przy Parafii św. Augustyna
ul. dr A. Bukowego 22

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 1.12.2014 r. do 28.01.2015 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: średnie ekonomiczne
Zawód: księgowa

Dyżur:
Ochronka przy Parafii św. Augustyna
ul. dr A. Bukowego 22
41-600 Świętochłowice
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologi
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW STOWARZYSZENIE "NASZE MIASTO", Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim )

KADENCJA 2006-2010
od 17.02.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)


KADENCJA 2002-2006

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw.)

KADENCJA 1998-2002

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Nasze Miasto, Klub Radnych: NM)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Andrzej Porada
członek do 10.06.2010 r
Zdjęcie osoby Andrzej Porada
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Porada
Tytuł:
inż.
Opis:
Wykształcenie

: wyższe
Zawód:

Dyżur:




Informacje o działalności

od 03.12.2008 do 10.06.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
(Okręg wyborczy: III, KW Platforma Obywatelska RP, Klub Radnych: Klub Radnych Platforma Obywatelska RP)

od 12.12.2006 do 16.06.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 10.06.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 11.10.1998 do 10.12.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Centrum - część zachodnia, Nasze Miasto, Klub Radnych: NM)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Michał Wagner
Imię:
Michał
Nazwisko:
Wagner
Opis:

Wykształcenie: wyższe
Zawód: lekarz
Dyżur:

Poradnia Medycyny Rodzinnej
ul. Katowicka
41-600 Świętochłowice
ostatni poniedziałek miesiąca 18.00-19.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spaw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )

KADENCJA 2006-2010

od 1 2.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Agnieszka Wieczorek
członek
Zdjęcie osoby Agnieszka Wieczorek
Imię:
Agnieszka
Nazwisko:
Wieczorek
Tytuł:
mgr
Opis:


Wykształcenie:

wyższe
Zawód:

Dyżur:
Śląskie Sieci Internetowe, ul. Łagiewnicka 45
pierwszy czwartek miesiąca od godz. 16.00-17.00

Informacje o działalności



od 17.12.2008 r. 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji


od 12.12.2006 do 16.12.2008 r
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)


Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Szymon Ziemek
Imię:
Szymon
Nazwisko:
Ziemek
Opis:
Wykształcenie:

średnie
Zawód: student

Dyżur:
Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Chorzowska 37
drugi piątek miesiąca od 16.00 do 17.00


Informacje o działalności
od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  06‑01‑2010 12:21:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daria Konieczna , w dniu:  06‑01‑2010 12:21:00
Data ostatniej aktualizacji:
14‑12‑2010 10:14:20
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie