Klub Radnych "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"


Klub Radnych "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"



Skład Klubu:
Ryszard Chojnacki
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Ryszard Chojnacki
Imię:
Ryszard
Nazwisko:
Chojnacki
Tytuł:
mgr
Opis:


Wykształcenie

: wyższe
Zawód: nauczyciel

Dyżur:
CKŚ "Grota" ul. Chorzowska 73
41-605 Świętochłowice tel. 2456-791
pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00

Informacje o działalności:

od 03.12.2008 do 12.11.2010 r.


Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
(Okręg wyborczy: III, , Klub Radnych: Ruch Ślązaków Świętochłowice)

od 12.12.2006 do 12.11.2010 r.


Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)



od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: II, Ruch Ślązaków, Klub Radnych: RŚl)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, Ruch Ślązaków, Klub Radnych: RŚl.)

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Ruch Ślązaków, Klub Radnych: RŚl)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Stanisław Kijak
członek
Zdjęcie osoby Stanisław Kijak
Imię:
Stanisław
Nazwisko:
Kijak
Opis:


Wykształcenie: średnie ogólne
Dyżur:
Pokój nr 105 (parter) w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
pierwszy wtorek miesiąca godz.16.00-17.00


Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW Ruch Ślązaków-Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków-Świętochłowice)


KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Sekretarz Komisji

od 19.12.2006 do 16.12.2008 r. Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)



KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Andrzej Morawiec
członek
Zdjęcie osoby Andrzej Morawiec
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Morawiec
Opis:


Wykształcenie: średnie techniczne

Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38
41-605 Świętochłowice
tel. 2456-711
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 16.00-17.00

Administaracja nr 4
ul. Sądowa
Lipiny
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 14.30-15.30


Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014


Od 27.03.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 27.02.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Przewodniczący Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)
KADENCJA 2006-2010


od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Przewodniczący Komisji

oraz od 17.12.2008 r. 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisjiod 19.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)
od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  06‑01‑2010 12:27:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daria Konieczna , w dniu:  06‑01‑2010 12:27:00
Data ostatniej aktualizacji:
14‑12‑2010 10:20:25
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie