Klub Radnych 'Prawo i Sprawiedliwość'


Klub Radnych "Prawo i Sprawiedliwość"

Tel. (32) 3491 - 830 do 832
Fax: (32) 3491812

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


Skład Klubu Radnych "Prawo i Sprawiedliwość":

Marek Palka
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Marek Palka
Imię:
Marek
Nazwisko:
Palka
Email:
m.palka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz.18.00 -  19.00

Lokal przy ul. Wyzwolenia 8/5

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Wykształcenie: wyższe



kontakt: e-mail marekpalka@marekpalka.pl

www.marekpalka.pl


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 02.12.2010 r. do 14.08.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: niezrzeszony )


KADENCJA 2006-2010

od 12.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Helena
Nazwisko:
Kubica
Email:
h.kubica@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Druga środa miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej
Osiedle "Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55

 

od 1.02.2016 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji


od 28.01.2015 r. do
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Sekretarz komisji

od 28.01.2015 r. do nadal 31.01.2016 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Palka
Email:
a.palka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 1.12.2014 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Janina
Nazwisko:
Zięba
Email:
j.zieba@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi wtorek miesiąca w godz. 8.30 - 9.30
Siedziba PIS
ul. W. Polaka 2a

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Katarzyna Łataś
email: k.latas@swietochlowice.pl tel.:32 3491 832
, w dniu:  30‑01‑2015 10:22:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Katarzyna Łataś
email: k.latas@swietochlowice.pl tel.:32 3491 832
, w dniu:  30‑01‑2015 10:22:00
Data ostatniej aktualizacji:
30‑01‑2015 10:31:20
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie