Rada Miejska w Świętochłowicach


Rada Miejska w Świętochłowicach

ul.
111

Telefony: (32) 349 18 30, (32) 349 18 31, (32) 349 18 32
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl
BIP: www.bip.swietochlowice.finn.pl



W skład Rady Miejskiej w Świętochłowicach wchodzi 23 radnych:
Zdjęcie osoby Szymon Ziemek
Imię:
Szymon
Nazwisko:
Ziemek
Opis:
Wykształcenie:

średnie
Zawód: student

Dyżur:
Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Chorzowska 37
drugi piątek miesiąca od 16.00 do 17.00


Informacje o działalności
od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Bożena Wojciechowska-Zbylut
Zdjęcie osoby Bożena Wojciechowska-Zbylut
Imię:
Bożena
Nazwisko:
Wojciechowska-Zbylut
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
DYŻUR:

po  uzgodnieniu terminu
w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 216
Urzędu Miejskiego


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Agnieszka Wieczorek
Imię:
Agnieszka
Nazwisko:
Wieczorek
Tytuł:
mgr
Opis:


Wykształcenie:

wyższe
Zawód:

Dyżur:
Śląskie Sieci Internetowe, ul. Łagiewnicka 45
pierwszy czwartek miesiąca od godz. 16.00-17.00

Informacje o działalności



od 17.12.2008 r. 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji


od 12.12.2006 do 16.12.2008 r
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)


Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Michał Wagner
Imię:
Michał
Nazwisko:
Wagner
Opis:

Wykształcenie: wyższe
Zawód: lekarz
Dyżur:

Poradnia Medycyny Rodzinnej
ul. Katowicka
41-600 Świętochłowice
ostatni poniedziałek miesiąca 18.00-19.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spaw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )

KADENCJA 2006-2010

od 1 2.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Andrzej Szaton
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Andrzej Szaton
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Szaton
Tytuł:
mgr inż.
Opis:
Wykształcenie:

wyższe
Zawód:

Dyżur:



Informacje o działalności

od 03.12.2008 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Gminy
(Okręg wyborczy: III, KW Platforma Obywatelska RP, Klub Radnych: Platforma Obywatelska RP)

od 12.12.2006 do 03.12.2008 r.
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Wojciech Przetacznik
Imię:
Wojciech
Nazwisko:
Przetacznik
Tytuł:
mgr
Opis:

Wykształcenie:

wyższe
Zawód: nauczyciel

Dyżur: Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Zubrzyckiego 38, tel. 245 67 11
pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17:15-18:15

Informacje o działalności



od 17.12.2006 do 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: II, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: II, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: II, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 10.12.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Andrzej Porada
Wiceprzewodniczący
Zdjęcie osoby Andrzej Porada
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Porada
Tytuł:
inż.
Opis:
Wykształcenie

: wyższe
Zawód:

Dyżur:




Informacje o działalności

od 03.12.2008 do 10.06.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
(Okręg wyborczy: III, KW Platforma Obywatelska RP, Klub Radnych: Klub Radnych Platforma Obywatelska RP)

od 12.12.2006 do 16.06.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 10.06.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 11.10.1998 do 10.12.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Centrum - część zachodnia, Nasze Miasto, Klub Radnych: NM)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zofia Pogoda
Imię:
Zofia
Nazwisko:
Pogoda
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

trzeci poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Urząd Miejski w Świętochłowicach

pokój nr 105

ul. Katowicka 54


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 27.01.2022 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 27.01.2022 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodnicząca komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marek Palka
Imię:
Marek
Nazwisko:
Palka
Email:
m.palka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz.18.00 -  19.00

Lokal przy ul. Wyzwolenia 8/5

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Wykształcenie: wyższe



kontakt: e-mail marekpalka@marekpalka.pl

www.marekpalka.pl


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 02.12.2010 r. do 14.08.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: niezrzeszony )


KADENCJA 2006-2010

od 12.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Urszula Owoc-Kania
Imię:
Urszula
Nazwisko:
Owoc-Kania
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00-18.00

Centrum Kultury Śląskiej - Grota

ul. Chorzowska 73


od 30.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 14.12.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zofia Pogoda
Imię:
Zofia
Nazwisko:
Pogoda
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

trzeci poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Urząd Miejski w Świętochłowicach

pokój nr 105

ul. Katowicka 54


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 27.01.2022 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 27.01.2022 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodnicząca komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Bożena Wojciechowska-Zbylut
Zdjęcie osoby Bożena Wojciechowska-Zbylut
Imię:
Bożena
Nazwisko:
Wojciechowska-Zbylut
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
DYŻUR:

po  uzgodnieniu terminu
w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 216
Urzędu Miejskiego


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Urszula Owoc-Kania
Imię:
Urszula
Nazwisko:
Owoc-Kania
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00-18.00

Centrum Kultury Śląskiej - Grota

ul. Chorzowska 73


od 30.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 14.12.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marek Palka
Imię:
Marek
Nazwisko:
Palka
Email:
m.palka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz.18.00 -  19.00

Lokal przy ul. Wyzwolenia 8/5

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Wykształcenie: wyższe



kontakt: e-mail marekpalka@marekpalka.pl

www.marekpalka.pl


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 02.12.2010 r. do 14.08.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: niezrzeszony )


KADENCJA 2006-2010

od 12.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Michał Wagner
Imię:
Michał
Nazwisko:
Wagner
Opis:

Wykształcenie: wyższe
Zawód: lekarz
Dyżur:

Poradnia Medycyny Rodzinnej
ul. Katowicka
41-600 Świętochłowice
ostatni poniedziałek miesiąca 18.00-19.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spaw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )

KADENCJA 2006-2010

od 1 2.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Szymon Ziemek
Imię:
Szymon
Nazwisko:
Ziemek
Opis:
Wykształcenie:

średnie
Zawód: student

Dyżur:
Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Chorzowska 37
drugi piątek miesiąca od 16.00 do 17.00


Informacje o działalności
od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Agnieszka Wieczorek
Imię:
Agnieszka
Nazwisko:
Wieczorek
Tytuł:
mgr
Opis:


Wykształcenie:

wyższe
Zawód:

Dyżur:
Śląskie Sieci Internetowe, ul. Łagiewnicka 45
pierwszy czwartek miesiąca od godz. 16.00-17.00

Informacje o działalności



od 17.12.2008 r. 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji


od 12.12.2006 do 16.12.2008 r
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)


Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Andrzej Szaton
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Szaton
Tytuł:
mgr inż.
Opis:
Wykształcenie:

wyższe
Zawód:

Dyżur:



Informacje o działalności

od 03.12.2008 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Gminy
(Okręg wyborczy: III, KW Platforma Obywatelska RP, Klub Radnych: Platforma Obywatelska RP)

od 12.12.2006 do 03.12.2008 r.
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Wojciech Przetacznik
Imię:
Wojciech
Nazwisko:
Przetacznik
Tytuł:
mgr
Opis:

Wykształcenie:

wyższe
Zawód: nauczyciel

Dyżur: Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Zubrzyckiego 38, tel. 245 67 11
pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17:15-18:15

Informacje o działalności



od 17.12.2006 do 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: II, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: II, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: II, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 10.12.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Andrzej Porada
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Porada
Tytuł:
inż.
Opis:
Wykształcenie

: wyższe
Zawód:

Dyżur:




Informacje o działalności

od 03.12.2008 do 10.06.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
(Okręg wyborczy: III, KW Platforma Obywatelska RP, Klub Radnych: Klub Radnych Platforma Obywatelska RP)

od 12.12.2006 do 16.06.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 10.06.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 11.10.1998 do 10.12.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Centrum - część zachodnia, Nasze Miasto, Klub Radnych: NM)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów archiwalnych: 23 Numer strony: 1  2  3  
Informacja wytworzona przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  06‑01‑2010 11:10:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daria Konieczna , w dniu:  06‑01‑2010 11:10:00
Data ostatniej aktualizacji:
30‑12‑2010 12:50:56
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie