Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego


Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego

Tel. (32) 349 18 31
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


W skład komisji wchodzą:




Krystyna Apel
Przewodnicząca
Zdjęcie osoby Krystyna Apel
Imię:
Krystyna
Nazwisko:
Apel
Opis:
Wykształcenie:

Technik Ekonomista
Zawód: Księgowa
Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38
41-605 Świętochłowice
tel. 2456-711
drugi wtorek miesiąca godz. 18.00-19.00

Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca Komisji

od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.

Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna (Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW PLATFORMA OBYWATELSKA, Klub Radnych: niezrzeszona )

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Stanisław Kijak
członek
Zdjęcie osoby Stanisław Kijak
Imię:
Stanisław
Nazwisko:
Kijak
Opis:


Wykształcenie: średnie ogólne
Dyżur:
Pokój nr 105 (parter) w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
pierwszy wtorek miesiąca godz.16.00-17.00


Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW Ruch Ślązaków-Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków-Świętochłowice)


KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja do Spraw Społecznych
Sekretarz Komisji

od 19.12.2006 do 16.12.2008 r. Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)



KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: II, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Joachim Knechtel
członek
Zdjęcie osoby Joachim Knechtel
Imię:
Joachim
Nazwisko:
Knechtel
Opis:

Wykształcenie: Wyższa Szkoła Ekonomiczna, Wydział Przemysłu
Dyżur:
Pokój nr 105 (parter) w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
tel. 3491 837
pierwszy poniedziałek miesiąca godz.15.30-17.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 14.08.2013 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący


od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisjiod 28.12.2010 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodniczący Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)


Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Gerda Król
Imię:
Gerda
Nazwisko:
Król
Email:
g.krol@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Biuro Stowarzyszenia „Razem dla Świętochłowic”

ul. Katowicka 4

ORAZ

po uzgodnieniu terminu

 w Kancelarii Rady Miejskiej

ul. Katowicka 7

 



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do 29.08.2019 r.
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

- Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Biuro Stowarzyszenia Razem dla Świętochłowic
ul. Katowicka 3

- Trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 15.00 - 17.00
Miejsce pracy
ul. Katowicka 7

- W dowolnym terminie po uzgodnieniu w Kancelarii Rady Miejskiej
pokój nr 110 Urzędu Miejskiego
tel. 32 3491 831

od 28.11.2014 r. do nadal
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

 

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"
Wykształcenie: średnie
Zawód: licencjat zarządca nieruchomości

Dyżur:
ADM 3
ul. Katowicka 33,
tel. 2452-185
drugi i czwarty poniedziałek miesiąca w godz. 15.00-16.30

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 30.03.2011 r. do nadal Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodnicząca Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)


KADENCJA 2006-2010

od 17.12.008 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)


KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

KADENCJA 1998-2002od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Centrum - część zachodnia, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Mariusz Kubas
Imię:
Mariusz
Nazwisko:
Kubas
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00 -18.00

Szkoła Podstawowa Nr 4

ul. Szkolna 17



od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Edukacji Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

Wykształcenie: wyższe
Dyżur:
Pokój nr 105 (parter) w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
tel. 3491 837
trzeci poniedziałek miesiąca godz. 16.00-17.00

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 30.03.2011 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący

30.03.2011 r. odwołany ze składu Komisji Porządku Publicznego i Komunikacji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum),
KW PLATFORMA OBYWATELSKA, Klub Radnych: niezrzeszony )

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Rafał Łataś
Imię:
Rafał
Nazwisko:
Łataś
Email:
r.latas@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR PLATFORMA OBYWATELSKA

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

MPGK Sp. z o.o.

ul. Łagiewnicka 76

tel. 32 345 15 70



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Do uzgodnienia w Kancelarii Rady Miejskiej
pokój nr 110 Urzędu Miejskiego
tel. 32 3491 831

 

od 2.06.2017 r. do nadal

Przewodniczący Rady Miejskiej


od 28.11.2014 r. do 2.06.2017
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Platforma Obywatelska RP"
Wykształcenie: wyższe

Dyżur:Filia Biblioteki w Chropaczowie
ul. Górna 7
41-608 Świętochłowice
ostatnia środa miesiąca godz. 17.00-18.30
Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014
od 25.09.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji


od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny

(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: PLATFORMA OBYWATELSKA)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  30‑12‑2010 13:13:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  30‑12‑2010 13:13:00
Data ostatniej aktualizacji:
30‑12‑2010 14:10:17
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie