Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii


Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii

Tel. (32) 349 18 31
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


W skład komisji wchodzą:

Mariusz Kubas
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Mariusz Kubas
Imię:
Mariusz
Nazwisko:
Kubas
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

Klub - KR "Ruch Ślązaków"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00 -18.00

Szkoła Podstawowa Nr 4

ul. Szkolna 17


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Gerda Król
Imię:
Gerda
Nazwisko:
Król
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Biuro Stowarzyszenia „Razem dla Świętochłowic”

ul. Katowicka 4

ORAZ

po uzgodnieniu terminu

 w Kancelarii Rady Miejskiej

ul. Katowicka 7


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do 29.08.2019 r.
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Henryk Kurek
Imię:
Henryk
Nazwisko:
Kurek
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

drugi piątek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. „ Na Wzgórzu”

ul. Łagiewnicka 55

41-608 Świętochłowice

tel. 2 458 – 296


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Jerzy Lesik
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Lesik
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018


od 28.01.2015 r. do 5.02.2016 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.01.2015 r. do 28.04.2015 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: średnie
Zawód: Specjalista do sparaw OC, Kontroli Wewnętrznej

Dyżur:
Biuro Wspólnoty Mieszkaniowej,
ul. Drzymały 4,
tel. 345 20 90
każdy czwartek miesiąca w godz. 16:00 - 17.00
Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KWW POROZUMIENIE ŚWIĘTOCHŁOWICKIE, Klub Radnych:
Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)

KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 17.12.2008 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)
od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006
od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.11.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)
KADENCJA 1998-2002

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Zgoda i os. Ustronie, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)




 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Beata Loska
Imię:
Beata
Nazwisko:
Loska
Email:
b.loska@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwsza środa miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Komandra 9

Pierwszy czwartek miesiąca w godz. 15.00 - 16.00
Centrum Kultury Śląskiej
Plac Krauzego 1

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: Średnie Bibliotekarskie
Zawód: Specjalista do spraw organizacji imprez

Dyżur:
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Komandra 9
41-600 Świętochłowicetel. 2452-636pierwsza środa miesiąca godz. 16.00-17.00

Centrum Kultury Śląskiej
Plac Krauzego 1
41-600 Świętochłowice
drugi wtorek miesiąca godz. 16.00-17.00

Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW RUCH ŚLĄZAKÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE, Klub Radnych: RUCH ŚLĄZAKÓW )




 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Urszula Owoc-Kania
członek
Zdjęcie osoby Urszula Owoc-Kania
Imię:
Urszula
Nazwisko:
Owoc-Kania
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00-18.00

Centrum Kultury Śląskiej - Grota

ul. Chorzowska 73


od 30.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 14.12.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Katarzyna Łataś
email: k.latas@swietochlowice.pl tel.:32 3491 832
, w dniu:  30‑12‑2010 13:26:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  30‑12‑2010 13:26:00
Data ostatniej aktualizacji:
11‑04‑2013 11:37:02
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie