Doraźna Komisja - Komisja do spraw nazewnictwa




Komisja do spraw nazewnictwa

Tel. (32) 349 18 31
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


W skład komisji wchodzą:

Zofia Pogoda
Przewodnicząca
Zdjęcie osoby Zofia Pogoda
Imię:
Zofia
Nazwisko:
Pogoda
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 16.00-17.00

Szkoła Podstawowa nr 8 Gimnazjum nr 5

ul. Wojska Polskiego 75

tel. 2454-933


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

 


Wykształcenie: wyższe, mgr pedagogiki

KADENCJA 2014 - 2018


Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Gimnazjum nr 5
ul. Wojska Polskiego 75
 

od 25.10.2016 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 25.10.2016 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Centrum
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"



Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 30.03.2011 r. do 14.02.2014 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

30.03.2011 r. odwołana ze składu Komisji Rewizyjnej

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna

(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: PLATFORMA OBYWATELSKA)

KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja Rewizyjna Członek Komisji

od 21.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Rafał Łataś
Imię:
Rafał
Nazwisko:
Łataś
Email:
r.latas@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR PLATFORMA OBYWATELSKA

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

MPGK Sp. z o.o.

ul. Łagiewnicka 76

tel. 32 345 15 70



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Do uzgodnienia w Kancelarii Rady Miejskiej
pokój nr 110 Urzędu Miejskiego
tel. 32 3491 831

 

od 2.06.2017 r. do nadal

Przewodniczący Rady Miejskiej


od 28.11.2014 r. do 2.06.2017
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Platforma Obywatelska RP"
Wykształcenie: wyższe

Dyżur:Filia Biblioteki w Chropaczowie
ul. Górna 7
41-608 Świętochłowice
ostatnia środa miesiąca godz. 17.00-18.30
Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014
od 25.09.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji


od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny

(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: PLATFORMA OBYWATELSKA)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Henryk Kurek
Imię:
Henryk
Nazwisko:
Kurek
Email:
h.kurek@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

drugi piątek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. „ Na Wzgórzu”

ul. Łagiewnicka 55

41-608 Świętochłowice

tel. 2 458 – 296



od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi piątek miesiąca w godz. 15.00 - 16.00
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej
Osiedle "Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55

od 24.06.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do 23.06.2015 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Sekretarz komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"


Wykształcenie: zawodowe

Dyżur:
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. " Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55
41-608 Świętochłowice
tel. 2 458-296
drugi piątek miesiąca godz. 15.00-17.00

Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KWW POROZUMIENIE ŚWIĘTOCHŁOWICKIE, Klub Radnych:
Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)


KADNCJA 2006-2010

od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Członek Komisji

od 21.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)

KADENCJA 1998-2002
od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Mariusz Kubas
Imię:
Mariusz
Nazwisko:
Kubas
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00 -18.00

Szkoła Podstawowa Nr 4

ul. Szkolna 17



od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Edukacji Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

Wykształcenie: wyższe
Dyżur:
Pokój nr 105 (parter) w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
tel. 3491 837
trzeci poniedziałek miesiąca godz. 16.00-17.00

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 30.03.2011 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący

30.03.2011 r. odwołany ze składu Komisji Porządku Publicznego i Komunikacji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum),
KW PLATFORMA OBYWATELSKA, Klub Radnych: niezrzeszony )

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zbigniew Mośko
członek
Zdjęcie osoby Zbigniew Mośko
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Mośko
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Trzeci czwartek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Śląskie Sieci Internetowe
ul. Łagiewnicka 45

od 28.01.2015 r. do 31.05.2017 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: średnie techniczne
Dyżur:
Śląskie Sieci Internetowe
ul. Łagiewnicka 45
41-608 Świętochłowice
tel.2458-355
trzeci czwartek miesiąca 16.00-17.00




Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji
od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )


KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Sekretarz Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zbigniew Nowak
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Nowak
Email:
z.nowak@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

po uzgodnieniu
terminu w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 110
Urzędu Miejskiego



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Chopina 1

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"


Wykształcenie: zawodowe
Zawód: Przewodniczący ZZ PHS-Huta Florian S.A.

Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Chopina 1,
41-600 Świętochłowice
tel. 2453-835
pierwszy wtorek miesiąca godz. 17.00-18.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)



KADENCJA 2006-2010


od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI, Klub Radnych: KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI)


od 17.12.2008 r do 12.11.2010 r.Komisja Rewizyjna
Przewodniczący

od 12.11.2006 do 16.12.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI, Klub Radnych: KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI)

KADENCJA 2002-2006
od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  30‑12‑2010 14:14:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  30‑12‑2010 14:14:00
Data ostatniej aktualizacji:
30‑12‑2010 14:17:00
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie