Komisja Rewizyjna


Komisja Rewizyjna

Do komisji należą w szczególności zadania dotyczące:

1) kontroli działalności prezydenta miasta oraz miejskich jednostek organizacyjnych i jednostek pomocniczych miasta,

2) rozpatrywania sprawozdania z wykonania budżetu miasta oraz występowanie do rady z wnioskiem w sprawie udzielenia lub nieudzielania absolutorium prezydentowi miasta,

3) rozpatrywania i opiniowania skarg dotyczących zadań lub działalności prezydenta miasta i kierowników miejskich jednostek organizacyjnych,

4) wykonywania innych zadań zleconych przez radę w zakresie kontroli.


Tel. (32) 349 18 31
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


W skład komisji wchodzą:

Grzegorz Gniełka
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Grzegorz Gniełka
Imię:
Grzegorz
Nazwisko:
Gniełka
Email:
g.gnielka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:
Ostatni wtorek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Chopina 1

od 28.01.2015 r. do nadal

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji


od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

 

od 19.12.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Platforma Obywatelska RP"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marcin Bawej
Imię:
Marcin
Nazwisko:
Bawej
Email:
m.bawej@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwszy piątek miesiąca

godz. 14.00-15.00

Przedszkole Miejskie Nr 9

ul. Sportowa 6

41-608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi poniedziałek miesiąca w godz. 13.00 - 14.00
Przedszkole Miejskie Nr 9
ul. Sportowa 6
41-608 Świętochłowice

od 1.12.2014 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach


Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Zawód: Operator Wprowadzania Danych
Dyżur:
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
ul. Sudecka 5
41-608 Świętochłowice
I i III poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00
Informacje o działalności

-Od 2011 r. Ambasador aktywności zawodowej
-Od 2010 r. Specjalista ds. rekrutacji w programie "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy II"
-od 2007 r. Instruktor Fundacji Aktywnej Rehabilitacji
-Od 2007 r. Wiceprzewodniczący Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych
-od 2006 r. Operator wprowadzania danych

KADENCJA 2010-2014

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny (Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Aktywni dla Świętochłowic, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Tomasz Grudniok
Członek
Zdjęcie osoby Tomasz Grudniok
Imię:
Tomasz
Nazwisko:
Grudniok
Email:
t.grudniok@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR PLATFORMA OBYWATELSKA

DYŻUR:

po  uzgodnieniu terminu
w Kancelarii Rady Miejskiej

 

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 110
Urzędu Miejskiego



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do nadal
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatni czwartek miesiąca w godz. 18.00 - 19.00
Firma TAG media
ul. Wyzwolenia 35

od 1.10.2015 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 1.12.2014 r. do 30.09.2015 r.
Komisja Rewizyjna
Sekretarz komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Platforma Obywatelska RP"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Andrzej
Nazwisko:
Palka
Email:
a.palka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 1.12.2014 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jerzy Wawrzyczek
Członek
Zdjęcie osoby Jerzy Wawrzyczek
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Wawrzyczek
Email:
j.wawrzyczek@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 19.12.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: Średnie techniczne
Zawód: Pracownik Umysłowy
Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38
41-605 Świętochłowice
tel. 2456-711
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014

od 27.03.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 27.02.2013 r. do 27.03.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW Aktywni dla Świętochłowic, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Barbara Skawińska tel.:32 3491 848 , w dniu:  29‑01‑2015 14:16:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Katarzyna Łataś
email: k.latas@swietochlowice.pl tel.:32 3491 832
, w dniu:  29‑01‑2015 14:16:00
Data ostatniej aktualizacji:
27‑07‑2017 10:43:42
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie