Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii


Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii

Do komisji należą w szczególności zadania dotyczące:

1) opiniowania miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego miasta,

2) planowania gospodarczego,

3) utrzymania i rozbudowy urządzeń komunalnych,

4) gospodarki mieszkaniowej i wykorzystania środków przeznaczonych na zadania remontowe,

5) stanu dróg, ulic, mostów i placów,

6) zarządu i utrzymania dróg na terenie miasta zarówno w okresie letnim jak i zimowym,

7) kształtowania i ochrony środowiska,

8) opiniowania i kontroli metod rekultywacji terenów zdegradowanych,

9) inicjowania działań w zakresie gospodarki i segregacji odpadów,

10) opiniowania przeznaczenia i wykorzystywania Gminnego i Powiatowego Funduszu Ochrony Środowiska.

 

Tel. (32) 349 18 31
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


W skład komisji wchodzą:

Henryk Kurek
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Henryk Kurek
Imię:
Henryk
Nazwisko:
Kurek
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

drugi piątek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. „ Na Wzgórzu”

ul. Łagiewnicka 55

41-608 Świętochłowice

tel. 2 458 – 296


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Gerda Król
Imię:
Gerda
Nazwisko:
Król
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Biuro Stowarzyszenia „Razem dla Świętochłowic”

ul. Katowicka 4

ORAZ

po uzgodnieniu terminu

 w Kancelarii Rady Miejskiej

ul. Katowicka 7


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do 29.08.2019 r.
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Imię:
Helena
Nazwisko:
Kubica
Email:
h.kubica@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Druga środa miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej
Osiedle "Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55

 

od 1.02.2016 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji


od 28.01.2015 r. do
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Sekretarz komisji

od 28.01.2015 r. do nadal 31.01.2016 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Beata Loska
Imię:
Beata
Nazwisko:
Loska
Email:
b.loska@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwsza środa miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Komandra 9

Pierwszy czwartek miesiąca w godz. 15.00 - 16.00
Centrum Kultury Śląskiej
Plac Krauzego 1

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: Średnie Bibliotekarskie
Zawód: Specjalista do spraw organizacji imprez

Dyżur:
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Komandra 9
41-600 Świętochłowicetel. 2452-636pierwsza środa miesiąca godz. 16.00-17.00

Centrum Kultury Śląskiej
Plac Krauzego 1
41-600 Świętochłowice
drugi wtorek miesiąca godz. 16.00-17.00

Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW RUCH ŚLĄZAKÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE, Klub Radnych: RUCH ŚLĄZAKÓW )




 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zofia Pogoda
Imię:
Zofia
Nazwisko:
Pogoda
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 16.00-17.00

Szkoła Podstawowa nr 8 Gimnazjum nr 5

ul. Wojska Polskiego 75

tel. 2454-933


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Bożena Wojciechowska-Zbylut
Członek
Zdjęcie osoby Bożena Wojciechowska-Zbylut
Imię:
Bożena
Nazwisko:
Wojciechowska-Zbylut
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
DYŻUR:

ostatni czwartek miesiąca

godz. 14.30-15.30

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego

Sala 49 (II piętro)

ul. Licealna 1

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Barbara Skawińska tel.:32 3491 848 , w dniu:  29‑01‑2015 14:17:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Katarzyna Łataś
email: k.latas@swietochlowice.pl tel.:32 3491 832
, w dniu:  29‑01‑2015 14:17:00
Data ostatniej aktualizacji:
27‑02‑2017 14:49:16
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie