Klub Radnych Niezależnych


Klub Radnych Niezależnych

Tel. (32) 3491 - 830 do 832
Fax: (32) 3491812


e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


Skład Klubu Radnych Niezależnych:
Marek Palka
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Marek Palka
Imię:
Marek
Nazwisko:
Palka
Email:
m.palka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz.18.00 -  19.00

Lokal przy ul. Wyzwolenia 8/5

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Wykształcenie: wyższe



kontakt: e-mail marekpalka@marekpalka.pl

www.marekpalka.pl


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 02.12.2010 r. do 14.08.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: niezrzeszony )


KADENCJA 2006-2010

od 12.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zbigniew Nowak
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Nowak
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

Klub - KR "Blisko Mieszkańców"

DYŻUR:

po uzgodnieniu
terminu w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 110
Urzędu Miejskiego


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Bożena Wojciechowska-Zbylut
członek
Zdjęcie osoby Bożena Wojciechowska-Zbylut
Imię:
Bożena
Nazwisko:
Wojciechowska-Zbylut
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
DYŻUR:

ostatni czwartek miesiąca

godz. 14.30-15.30

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego

Sala 49 (II piętro)

ul. Licealna 1

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Danuta Goik tel.:(032) 3491 831 , w dniu:  06‑01‑2010 12:29:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daria Konieczna , w dniu:  06‑01‑2010 12:29:00
Data ostatniej aktualizacji:
14‑12‑2010 10:22:39
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie