Klub Radnych 'Razem dla Świętochłowic'


Klub Radnych "Razem dla Świętochłowic"

Tel. (32) 3491 - 830 do 832
Fax: (32) 3491812

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


Skład Klubu Radnych "Razem dla Świętochłowic":

Jerzy Migoń
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Jerzy Migoń
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Migoń
Email:
j.migon@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwsza środa miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Siedziba Stowarzyszenia "Razem dla Świętochłowic"

ul. Katowicka 3


od 26.07.2017 r. do nadal
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 28.01.2015 r. do 25.07.2017 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 1.12.2014 r. do 28.01.2015 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jadwiga Garbaciok
Członek Klubu Radnych od 26.01.2018 r.
Zdjęcie osoby Jadwiga Garbaciok
Imię:
Jadwiga
Nazwisko:
Garbaciok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41 – 608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014-2018

Wykształcenie: średnie

Dyżur:
Pierwsza środa miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41-608 Świętochłowice

Informacje o działalności


od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 26.07.2017 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach


KADENCJA 2010-2014
od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 27.02.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Ruch Ślązaków-Świetochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków-Świetochłowice)

KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja do Spraw Społecznych Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)


KADENCJA 1998-2002
od 15.11.2000 do 10.10.2002
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

od 11.10.1998 do 15.11.2000 Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Gerda Król
Imię:
Gerda
Nazwisko:
Król
Email:
g.krol@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Biuro Stowarzyszenia „Razem dla Świętochłowic”

ul. Katowicka 4

ORAZ

po uzgodnieniu terminu

 w Kancelarii Rady Miejskiej

ul. Katowicka 7

 



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do nadal
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

- Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Biuro Stowarzyszenia Razem dla Świętochłowic
ul. Katowicka 3

- Trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 15.00 - 17.00
Miejsce pracy
ul. Katowicka 7

- W dowolnym terminie po uzgodnieniu w Kancelarii Rady Miejskiej
pokój nr 110 Urzędu Miejskiego
tel. 32 3491 831

od 28.11.2014 r. do nadal
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

 

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"
Wykształcenie: średnie
Zawód: licencjat zarządca nieruchomości

Dyżur:
ADM 3
ul. Katowicka 33,
tel. 2452-185
drugi i czwarty poniedziałek miesiąca w godz. 15.00-16.30

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 30.03.2011 r. do nadal Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodnicząca Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)


KADENCJA 2006-2010

od 17.12.008 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)


KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

KADENCJA 1998-2002od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Centrum - część zachodnia, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Henryk Kurek
Imię:
Henryk
Nazwisko:
Kurek
Email:
h.kurek@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

drugi piątek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. „ Na Wzgórzu”

ul. Łagiewnicka 55

41-608 Świętochłowice

tel. 2 458 – 296



od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi piątek miesiąca w godz. 15.00 - 16.00
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej
Osiedle "Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55

od 24.06.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do 23.06.2015 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Sekretarz komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"


Wykształcenie: zawodowe

Dyżur:
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. " Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55
41-608 Świętochłowice
tel. 2 458-296
drugi piątek miesiąca godz. 15.00-17.00

Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KWW POROZUMIENIE ŚWIĘTOCHŁOWICKIE, Klub Radnych:
Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)


KADNCJA 2006-2010

od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Członek Komisji

od 21.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)

KADENCJA 1998-2002
od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Beata Loska
Członek Klubu Radnych od 26.01.2018 r.
Zdjęcie osoby Beata Loska
Imię:
Beata
Nazwisko:
Loska
Email:
b.loska@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwsza środa miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Komandra 9

Pierwszy czwartek miesiąca w godz. 15.00 - 16.00
Centrum Kultury Śląskiej
Plac Krauzego 1

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: Średnie Bibliotekarskie
Zawód: Specjalista do spraw organizacji imprez

Dyżur:
Szkoła Podstawowa Nr 8
ul. Komandra 9
41-600 Świętochłowicetel. 2452-636pierwsza środa miesiąca godz. 16.00-17.00

Centrum Kultury Śląskiej
Plac Krauzego 1
41-600 Świętochłowice
drugi wtorek miesiąca godz. 16.00-17.00

Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW RUCH ŚLĄZAKÓW - ŚWIĘTOCHŁOWICE, Klub Radnych: RUCH ŚLĄZAKÓW )




 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Urszula Owoc-Kania
Członek
Zdjęcie osoby Urszula Owoc-Kania
Imię:
Urszula
Nazwisko:
Owoc-Kania
Email:
u.owoc-kania@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00-18.00

Ochronka św. Teresy przy Parafii św. Augustyna

ul. dr A. Bukowego 22


od 30.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 14.12.2018 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Ochronka św. Teresy przy Parafii św. Augustyna
ul. dr A. Bukowego 22

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 1.12.2014 r. do 28.01.2015 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: średnie ekonomiczne
Zawód: księgowa

Dyżur:
Ochronka przy Parafii św. Augustyna
ul. dr A. Bukowego 22
41-600 Świętochłowice
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologi
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW STOWARZYSZENIE "NASZE MIASTO", Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim )

KADENCJA 2006-2010
od 17.02.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)


KADENCJA 2002-2006

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw.)

KADENCJA 1998-2002

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Nasze Miasto, Klub Radnych: NM)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zofia Pogoda
Członek Klubu Radnych od 25.10.2016 r.
Zdjęcie osoby Zofia Pogoda
Imię:
Zofia
Nazwisko:
Pogoda
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 16.00-17.00

Szkoła Podstawowa nr 8 Gimnazjum nr 5

ul. Wojska Polskiego 75

tel. 2454-933


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

 


Wykształcenie: wyższe, mgr pedagogiki

KADENCJA 2014 - 2018


Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Gimnazjum nr 5
ul. Wojska Polskiego 75
 

od 25.10.2016 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 25.10.2016 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Centrum
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"



Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 30.03.2011 r. do 14.02.2014 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

30.03.2011 r. odwołana ze składu Komisji Rewizyjnej

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna

(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: PLATFORMA OBYWATELSKA)

KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja Rewizyjna Członek Komisji

od 21.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jerzy Wawrzyczek
Członek
Zdjęcie osoby Jerzy Wawrzyczek
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Wawrzyczek
Email:
j.wawrzyczek@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 19.12.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: Średnie techniczne
Zawód: Pracownik Umysłowy
Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38
41-605 Świętochłowice
tel. 2456-711
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014

od 27.03.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 27.02.2013 r. do 27.03.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW Aktywni dla Świętochłowic, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Bożena Wojciechowska-Zbylut
Członek Klubu Radnych od 26.01.2018 r.
Zdjęcie osoby Bożena Wojciechowska-Zbylut
Imię:
Bożena
Nazwisko:
Wojciechowska-Zbylut
Email:
b.wojciechowska-zbylut@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
DYŻUR:

ostatni wtorek miesiąca

godz. 14.00-15.00

Kawiarenka w Muzeum Powstań Śląskich

ul. Polaka 1

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatnia środa miesiąca w godz. 15.30 - 16.30
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Swiętochłowicach
ul. Licealna 1

od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: wyższe
Zawód: Nauczyciel

Dyżur:

Kancelaria Rady Miejskiej (pokój nr 111)
Urząd Miejski w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
pełni dyżur w każdy wtorek w godz. 11.45 - 12.20

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Licealna 1
41-600 Świętochłowice
raz w miesiącu w czwartki w godz.14.30-15.30
zgodnie z następującymi datami:
18.10.2012 r.
15.11.2012 r.
13.12.2012 r.
17.01.2013 r.
07.02.2013 r.
21.03.2013 r.
18.04.2013 r.
23.05.2013 r.
13.06.2013 r.



Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący

od 28.12.2010 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologi
Członek Komisji


od 13.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )
KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji

od 19.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 18.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Barbara Skawińska tel.:32 3491 848 , w dniu:  30‑01‑2015 10:23:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Katarzyna Łataś
email: k.latas@swietochlowice.pl tel.:32 3491 832
, w dniu:  30‑01‑2015 10:23:00
Data ostatniej aktualizacji:
29‑01‑2018 15:18:52
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie