Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii


Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii

Do komisji należą w szczególności zadania dotyczące:

  1. opiniowania miejskiego planu zagospodarowania przestrzennego miasta,
  2. planowania gospodarczego,
  3. utrzymania i rozbudowy urządzeń komunalnych,
  4. środków   przeznaczonych   na   zadania remontowe,
  5. stanu dróg, ulic, mostów i placów,
  6. zarządu i utrzymania dróg na terenie miasta zarówno w okresie letnim jak i zimowym,
  7. kształtowania i ochrony środowiska,
  8. opiniowania i kontroli metod rekultywacji terenów zdegradowanych,
  9. inicjowania działań w zakresie gospodarki i segregacji odpadów,
  10. Ochrony Środowiska.

 

Tel. (32) 349 18 31
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


W skład komisji wchodzą:

Łukasz Respondek
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Łukasz Respondek
Imię:
Łukasz
Nazwisko:
Respondek
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

ostatni poniedziałek miesiąca 

godz. 17.00 – 18.00

Szkoła Podstawowa nr 8

ul. Wiśniowa 9

tel. 2454-933


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Rewizyjnej
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Henryk Kurek
Imię:
Henryk
Nazwisko:
Kurek
Email:
h.kurek@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

drugi piątek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. „ Na Wzgórzu”

ul. Łagiewnicka 55

41-608 Świętochłowice

tel. 2 458 – 296



od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi piątek miesiąca w godz. 15.00 - 16.00
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej
Osiedle "Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55

od 24.06.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do 23.06.2015 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Sekretarz komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"


Wykształcenie: zawodowe

Dyżur:
Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. " Na Wzgórzu"
ul. Łagiewnicka 55
41-608 Świętochłowice
tel. 2 458-296
drugi piątek miesiąca godz. 15.00-17.00

Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KWW POROZUMIENIE ŚWIĘTOCHŁOWICKIE, Klub Radnych:
Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)


KADNCJA 2006-2010

od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Porządku Publicznego
Członek Komisji

od 21.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)

KADENCJA 1998-2002
od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Rafał Łataś
Imię:
Rafał
Nazwisko:
Łataś
Email:
r.latas@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

MPGK Sp. z o.o.

ul. Łagiewnicka 76

tel. 32 345 15 70



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Do uzgodnienia w Kancelarii Rady Miejskiej
pokój nr 110 Urzędu Miejskiego
tel. 32 3491 831

 

od 2.06.2017 r. do nadal

Przewodniczący Rady Miejskiej


od 28.11.2014 r. do 2.06.2017
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Platforma Obywatelska RP"
Wykształcenie: wyższe

Dyżur:Filia Biblioteki w Chropaczowie
ul. Górna 7
41-608 Świętochłowice
ostatnia środa miesiąca godz. 17.00-18.30
Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014
od 25.09.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji


od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny

(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: PLATFORMA OBYWATELSKA)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zbigniew Nowak
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Nowak
Email:
z.nowak@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

po uzgodnieniu
terminu w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 110
Urzędu Miejskiego



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Chopina 1

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"


Wykształcenie: zawodowe
Zawód: Przewodniczący ZZ PHS-Huta Florian S.A.

Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Chopina 1,
41-600 Świętochłowice
tel. 2453-835
pierwszy wtorek miesiąca godz. 17.00-18.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)



KADENCJA 2006-2010


od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI, Klub Radnych: KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI)


od 17.12.2008 r do 12.11.2010 r.Komisja Rewizyjna
Przewodniczący

od 12.11.2006 do 16.12.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI, Klub Radnych: KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI)

KADENCJA 2002-2006
od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Artur Pawłowski
Członek
Zdjęcie osoby Artur Pawłowski
Imię:
Artur
Nazwisko:
Pawłowski
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Przyjazne Świętochłowice"

DYŻUR:

czwarty poniedziałek miesiąca

godz. 17.00-18.00

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  04‑12‑2018 08:47:36
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  04‑12‑2018 08:47:36
Data ostatniej aktualizacji:
11‑01‑2019 10:29:14
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie