Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska


Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

Tel. (32) 3491 - 830 do 832
Fax: (32) 3491812

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl

Tomasz Grudniok
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Tomasz Grudniok
Imię:
Tomasz
Nazwisko:
Grudniok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

DYŻUR:

po  uzgodnieniu terminu
w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 110
Urzędu Miejskiego


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 129.05.2020 r. do nadal
Komisja Zdrowia, Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do nadal
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Adam Jankowiak
Członek Klubu Radnych od 12.12.2018 r.
Zdjęcie osoby Adam Jankowiak
Imię:
Adam
Nazwisko:
Jankowiak
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

DYŻUR:

drugi wtorek miesiąca

godz. 17.00 -18.00

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Rafał Łataś
Imię:
Rafał
Nazwisko:
Łataś
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

MPGK Sp. z o.o.

ul. Łagiewnicka 76

tel. 32 345 15 70


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Rewizyjnej
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Dorota Wichura
Imię:
Dorota
Nazwisko:
Wichura
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

DYŻUR:

ostatni poniedziałek parzystych miesięcy roku

godz. 15.40-16.40

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. 07.01.2019 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca komisji

od 07.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  04‑12‑2018 08:49:14
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  04‑12‑2018 08:49:14
Data ostatniej aktualizacji:
15‑07‑2020 08:24:32
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie