Kadencja 2018-2024


Zdjęcie osoby Marcin Bawej
Imię:
Marcin
Nazwisko:
Bawej
Email:
m.bawej@rada.swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2024 - 2029
Klub - Klub Radnych "Koalicja Obywatelska i Razem dla Świętochłowic"

E-mail – m.bawej@rada.swietochlowice.pl

DYŻUR:

Dzień - do uzupełnienia

Miejsce - do uzupełnienia

Godzina - do uzupełnienia

FUNKCJE:

od 07.05.2024 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 13.05.2024 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek Komisji

od 13.05.2024 r. do nadal
Zgromadzenie Samorządowego Chorzowsko - Świętochłowickiego Związku Wodociągów i Kanalizacji
Przedstawiciel Gminy Świętochłowice

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Agnieszka Beger
Imię:
Agnieszka
Nazwisko:
Beger
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Przyjazne Świętochłowice"

DYŻUR:

pierwszy czwartek miesiąca

godz. 13:30

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Wyzwolenia 50


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Jadwiga Garbaciok
Imię:
Jadwiga
Nazwisko:
Garbaciok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 15.00-16.00

Stalco ADAMET

ul. Ślęzan 22a

41 – 608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od  29.05.2020 r. do nadal
Komisja Zdrowia, Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Gerard Glombik
Radny RM od 24.03.2022 r.
Zdjęcie osoby Gerard Glombik
Imię:
Gerard
Nazwisko:
Glombik
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

Klub - KR "Przyjazne Świętochłowice"

DYŻUR:

 

od 28.04.2022 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 24.03.2022 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Grzegorz Gniełka
Radny RM od 23.04.2020 r.
Zdjęcie osoby Grzegorz Gniełka
Imię:
Grzegorz
Nazwisko:
Gniełka
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

Klub - KR "Ruch Ślązaków"

DYŻUR:

ostatni wtorek miesiąca 

godz. 18.00 – 19.00

Siedziba Stowarzyszenia Ruch Ślązaków

ul. Kubiny 5

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 23.04.2020 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Tomasz Grudniok
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Tomasz Grudniok
Imię:
Tomasz
Nazwisko:
Grudniok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
DYŻUR:

po  uzgodnieniu terminu
w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 110
Urzędu Miejskiego


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Zdrowia, Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do nadal
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Adam Jankowiak
Imię:
Adam
Nazwisko:
Jankowiak
Email:
a.jankowiak@rada.swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2024 - 2029
Klub - Klub Radnych "Prawa i Sprawiedliwości"

E-mail – a.jankowiak@rada.swietochlowice.pl

DYŻUR:

Dzień - drugi wtorek miesiąca

Miejsce - Szkoła Podstawowa nr 1 im. Miłośników Ziemi Śląskiej, ul. Juliana Zubrzyckiego 38, 41-605 Świętochłowice

Godzina - do uzupełnienia

FUNKCJE:

od 07.05.2024 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 13.05.2024 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 13.05.2024 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek Komisji

od 13.05.2024 r. do nadal
Zgromadzenie Samorządowego Chorzowsko - Świętochłowickiego Związku Wodociągów i Kanalizacji
Przedstawiciel Gminy Świętochłowice

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jacek Kamiński
Radny RM do 01.01.2022 r.
Zdjęcie osoby Jacek Kamiński
Imię:
Jacek
Nazwisko:
Kamiński
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Przyjazne Świętochłowice"

 


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do 01.01.2022 r.
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Przewodniczący komisji

od 29.05.2020 r. do 01.01.2022 r.
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 29.05.2020 r. do 01.01.2022 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do 01.01.2022 r.
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Bartosz Karcz
Przewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Bartosz Karcz
Imię:
Bartosz
Nazwisko:
Karcz
Email:
b.karcz@rada.swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2024 - 2029
Klub - Klub Radnych "Koalicja Obywatelska i Razem dla Świętochłowic"

E-mail – b.karcz@rada.swietochlowice.pl

DYŻUR:

Dzień - do ustalenia za pośrednictwem Kancelarii Rady Miejskiej (32 3491 831)

Miejsce - do ustalenia za pośrednictwem Kancelarii Rady Miejskiej (32 3491 831)

Godzina - do ustalenia za pośrednictwem Kancelarii Rady Miejskiej (32 3491 831)

FUNKCJE:

od 07.05.2024 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 07.05.2024 r. do nadal
Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Dawid Kostempski
Radny RM do 19.12.2019 r.
Zdjęcie osoby Dawid Kostempski
Imię:
Dawid
Nazwisko:
Kostempski
Tytuł:
mgr
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

 


od 30.11.2018 r. do 19.12.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do 19.12.2019 r.
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 22.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 23 Numer strony: 1  2  3  
Informacja wytworzona przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  26‑11‑2018 13:59:25
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  26‑11‑2018 13:59:25
Data ostatniej aktualizacji:
16‑05‑2024 10:03:33
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie