Kadencja 2014-2018


Zdjęcie osoby Jadwiga Garbaciok
Imię:
Jadwiga
Nazwisko:
Garbaciok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41 – 608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014-2018

Wykształcenie: średnie

Dyżur:
Pierwsza środa miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41-608 Świętochłowice

Informacje o działalności


od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 26.07.2017 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach


KADENCJA 2010-2014
od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 27.02.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Ruch Ślązaków-Świetochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków-Świetochłowice)

KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja do Spraw Społecznych Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)


KADENCJA 1998-2002
od 15.11.2000 do 10.10.2002
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

od 11.10.1998 do 15.11.2000 Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Grzegorz Gniełka
Imię:
Grzegorz
Nazwisko:
Gniełka
Email:
g.gnielka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:
Ostatni wtorek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Szkoła Podstawowa Nr 3
ul. Chopina 1

od 28.01.2015 r. do nadal

Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji


od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

 

od 19.12.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Platforma Obywatelska RP"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Gerda Król
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Gerda Król
Imię:
Gerda
Nazwisko:
Król
Email:
g.krol@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Biuro Stowarzyszenia „Razem dla Świętochłowic”

ul. Katowicka 4

ORAZ

po uzgodnieniu terminu

 w Kancelarii Rady Miejskiej

ul. Katowicka 7

 



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do 29.08.2019 r.
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

- Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Biuro Stowarzyszenia Razem dla Świętochłowic
ul. Katowicka 3

- Trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 15.00 - 17.00
Miejsce pracy
ul. Katowicka 7

- W dowolnym terminie po uzgodnieniu w Kancelarii Rady Miejskiej
pokój nr 110 Urzędu Miejskiego
tel. 32 3491 831

od 28.11.2014 r. do nadal
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

 

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"
Wykształcenie: średnie
Zawód: licencjat zarządca nieruchomości

Dyżur:
ADM 3
ul. Katowicka 33,
tel. 2452-185
drugi i czwarty poniedziałek miesiąca w godz. 15.00-16.30

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 30.03.2011 r. do nadal Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodnicząca Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)


KADENCJA 2006-2010

od 17.12.008 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)


KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

KADENCJA 1998-2002od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Centrum - część zachodnia, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jerzy Lesik
Radny RM do 5.02.2016 r.
Zdjęcie osoby Jerzy Lesik
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Lesik
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018


od 28.01.2015 r. do 5.02.2016 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.01.2015 r. do 28.04.2015 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: średnie
Zawód: Specjalista do sparaw OC, Kontroli Wewnętrznej

Dyżur:
Biuro Wspólnoty Mieszkaniowej,
ul. Drzymały 4,
tel. 345 20 90
każdy czwartek miesiąca w godz. 16:00 - 17.00
Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KWW POROZUMIENIE ŚWIĘTOCHŁOWICKIE, Klub Radnych:
Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)

KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 17.12.2008 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)
od 24.11.2006 do 12.11.2010 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006
od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.11.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)
KADENCJA 1998-2002

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Zgoda i os. Ustronie, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)




 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Rafał Łataś
Przewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Rafał Łataś
Imię:
Rafał
Nazwisko:
Łataś
Email:
r.latas@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

MPGK Sp. z o.o.

ul. Łagiewnicka 76

tel. 32 345 15 70



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Do uzgodnienia w Kancelarii Rady Miejskiej
pokój nr 110 Urzędu Miejskiego
tel. 32 3491 831

 

od 2.06.2017 r. do nadal

Przewodniczący Rady Miejskiej


od 28.11.2014 r. do 2.06.2017
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Platforma Obywatelska RP"
Wykształcenie: wyższe

Dyżur:Filia Biblioteki w Chropaczowie
ul. Górna 7
41-608 Świętochłowice
ostatnia środa miesiąca godz. 17.00-18.30
Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014
od 25.09.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji


od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji


od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny

(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: PLATFORMA OBYWATELSKA)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jerzy Migoń
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Jerzy Migoń
Imię:
Jerzy
Nazwisko:
Migoń
Email:
j.migon@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwsza środa miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Siedziba Stowarzyszenia "Razem dla Świętochłowic"

ul. Katowicka 3


od 26.07.2017 r. do nadal
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 28.01.2015 r. do 25.07.2017 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 1.12.2014 r. do 28.01.2015 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zbigniew Mośko
Radny RM do 31.05.2017 r.
Zdjęcie osoby Zbigniew Mośko
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Mośko
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Trzeci czwartek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Śląskie Sieci Internetowe
ul. Łagiewnicka 45

od 28.01.2015 r. do 31.05.2017 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: średnie techniczne
Dyżur:
Śląskie Sieci Internetowe
ul. Łagiewnicka 45
41-608 Świętochłowice
tel.2458-355
trzeci czwartek miesiąca 16.00-17.00




Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji
od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )


KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Rewizyjna
Sekretarz Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: I, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marek Palka
Imię:
Marek
Nazwisko:
Palka
Email:
m.palka@swietochlowice.pl
Opis:
KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz.18.00 -  19.00

Lokal przy ul. Wyzwolenia 8/5

od 28.11.2014 r. do 31.05.2017 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Prawo i Sprawiedliwość"

Wykształcenie: wyższe



kontakt: e-mail marekpalka@marekpalka.pl

www.marekpalka.pl


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 02.12.2010 r. do 14.08.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący Rady Miejskiej

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: niezrzeszony )


KADENCJA 2006-2010

od 12.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: III, KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zofia Pogoda
Imię:
Zofia
Nazwisko:
Pogoda
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 16.00-17.00

Szkoła Podstawowa nr 8 Gimnazjum nr 5

ul. Wojska Polskiego 75

tel. 2454-933


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

 


Wykształcenie: wyższe, mgr pedagogiki

KADENCJA 2014 - 2018


Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Gimnazjum nr 5
ul. Wojska Polskiego 75
 

od 25.10.2016 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 25.10.2016 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Centrum
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"



Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 30.03.2011 r. do 14.02.2014 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

30.03.2011 r. odwołana ze składu Komisji Rewizyjnej

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna

(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: PLATFORMA OBYWATELSKA)

KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja Rewizyjna Członek Komisji

od 21.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Dorota Wichura
Imię:
Dorota
Nazwisko:
Wichura
Email:
d.wichura@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

DYŻUR:

ostatni poniedziałek parzystych miesięcy roku

godz. 15.40-16.40

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. 07.01.2019 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca komisji

od 07.01.2019 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatni czwartek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

 

od 1.03.2016 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji


od 28.01.2015 r. do 29.02.2016 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Sekretarz komisji

od 28.01. 2015 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Platforma Obywatelska RP"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów archiwalnych: 23 Numer strony: 1  2  3  
Informacja wytworzona przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  22‑12‑2014 12:41:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Adam Hadaś
email: a.hadas@swietochlowice.pl tel.:admin
, w dniu:  22‑12‑2014 12:41:00
Data ostatniej aktualizacji:
26‑11‑2018 14:00:12
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie