Kadencja 2018-2023


Zdjęcie osoby Marcin Bawej
Imię:
Marcin
Nazwisko:
Bawej
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

Klub - KR "Blisko Mieszkańców"

DYŻUR:

pierwszy piątek miesiąca

godz. 14.00-15.00

Przedszkole Miejskie Nr 9

ul. Sportowa 6

41-608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r.  do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Zdrowia, Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Agnieszka Beger
Imię:
Agnieszka
Nazwisko:
Beger
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Przyjazne Świętochłowice"

DYŻUR:

pierwszy piątek miesiąca

godz. 14.00 -15.00

Siedziba Stowarzyszenia "Przyjazne Świętochłowice"

ul. Katowicka 9


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Jadwiga Garbaciok
Imię:
Jadwiga
Nazwisko:
Garbaciok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41 – 608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od  29.05.2020 r. do nadal
Komisja Zdrowia, Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Grzegorz Gniełka
Radny RM od 23.04.2020 r.
Zdjęcie osoby Grzegorz Gniełka
Imię:
Grzegorz
Nazwisko:
Gniełka
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

Klub - KR "Ruch Ślązaków"

DYŻUR:

ostatni wtorek miesiąca 

godz. 17.00 – 18.00

Szkoła Podstawowa nr 3

ul. Chopina 1

tel. 245 38 35

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 23.04.2020 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Tomasz Grudniok
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Tomasz Grudniok
Imię:
Tomasz
Nazwisko:
Grudniok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

DYŻUR:

po  uzgodnieniu terminu
w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 110
Urzędu Miejskiego


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 129.05.2020 r. do nadal
Komisja Zdrowia, Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do nadal
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Adam Jankowiak
Imię:
Adam
Nazwisko:
Jankowiak
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

DYŻUR:

drugi wtorek miesiąca

godz. 17.00 -18.00

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Jacek Kamiński
Imię:
Jacek
Nazwisko:
Kamiński
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Przyjazne Świętochłowice"

DYŻUR:

ostatni czwartek miesiąca

godz. 16.00-17.00

Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej

ul. Łagiewnicka 55

tel. 32 2458 296


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Przewodniczący komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Bartosz Karcz
Imię:
Bartosz
Nazwisko:
Karcz
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

ostatni wtorek miesiąca

godz. 16.45-18.00

siedziba Razem dla Świętochłowic

ul. Katowicka 4

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Dawid Kostempski
Radny RM do 19.12.2019 r.
Zdjęcie osoby Dawid Kostempski
Imię:
Dawid
Nazwisko:
Kostempski
Tytuł:
mgr
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca 

godz. 17.00 – 18.00

Szkoła Podstawowa nr 8

ul. Wiśniowa 9

tel. 2454-933


od 30.11.2018 r. do 19.12.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do 19.12.2019 r.
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 22.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Gerda Król
Imię:
Gerda
Nazwisko:
Król
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Biuro Stowarzyszenia „Razem dla Świętochłowic”

ul. Katowicka 4

ORAZ

po uzgodnieniu terminu

 w Kancelarii Rady Miejskiej

ul. Katowicka 7


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do 29.08.2019 r.
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 22 Numer strony: 1  2  3  
Informacja wytworzona przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  26‑11‑2018 13:59:25
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  26‑11‑2018 13:59:25
Data ostatniej aktualizacji:
27‑04‑2020 07:17:51
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie