Kadencja 2018-2023


Zdjęcie osoby Gerda Król
Imię:
Gerda
Nazwisko:
Król
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Biuro Stowarzyszenia „Razem dla Świętochłowic”

ul. Katowicka 4

ORAZ

po uzgodnieniu terminu

 w Kancelarii Rady Miejskiej

ul. Katowicka 7


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do 29.08.2019 r.
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Mariusz Kubas
Imię:
Mariusz
Nazwisko:
Kubas
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

Klub - KR "Ruch Ślązaków"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00 -18.00

Szkoła Podstawowa Nr 4

ul. Szkolna 17


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Henryk Kurek
Imię:
Henryk
Nazwisko:
Kurek
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

drugi piątek miesiąca

godz. 14.30-16.00

Filia Miejskiej Biblioteki Publicznej oś. „ Na Wzgórzu”

ul. Łagiewnicka 55

41-608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Rafał Łataś
Imię:
Rafał
Nazwisko:
Łataś
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

MPGK Sp. z o.o.

ul. Łagiewnicka 76

tel. 32 345 15 70


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Rewizyjnej
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Dawid Malcherek
Imię:
Dawid
Nazwisko:
Malcherek
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

Klub - KR "Blisko Mieszkańców"

DYŻUR:

ostatni czwartek miesiąca 

godz. 17.00 – 18.00

Centrum Kultury Śląskiej

sala nr 17

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 29.05.2020 r.  do nadal
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji

od 29.05.2020 r.  do nadal
Komisja Oświaty, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zbigniew Nowak
Przewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Zbigniew Nowak
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Nowak
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

Klub - KR "Blisko Mieszkańców"

DYŻUR:

po uzgodnieniu
terminu w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 216
Urzędu Miejskiego


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący komisji

od 10.01.2019 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Urszula Owoc-Kania
Imię:
Urszula
Nazwisko:
Owoc-Kania
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00-18.00

Centrum Kultury Śląskiej - Grota

ul. Chorzowska 73


od 30.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 14.12.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Artur Pawłowski
Imię:
Artur
Nazwisko:
Pawłowski
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Przyjazne Świętochłowice"

DYŻUR:

czwarty poniedziałek miesiąca

godz. 17.00-18.00

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Finansów, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Zdrowia, Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zofia Pogoda
Imię:
Zofia
Nazwisko:
Pogoda
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

trzeci poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Urząd Miejski w Świętochłowicach

pokój nr 105

ul. Katowicka 54


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 27.01.2022 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 27.01.2022 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodnicząca komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Łukasz Respondek
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Łukasz Respondek
Imię:
Łukasz
Nazwisko:
Respondek
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

Radny Łukasz Respondek zaprasza na swój dyżur w pierwszy wtorek miesiąca w dniach 5 kwietnia, 10 maja (wyjątkowo w drugi wtorek), 7 czerwca, 6 września, 4 października, 8 listopada (wyjątkowo w drugi wtorek), 6 grudnia 2022 roku oraz 3 stycznia, 7 lutego, 7 marca, 4 kwietnia, 9 maja (wyjątkowo w drugi wtorek), 6 czerwca, 5 września oraz 3 października 2023 roku w Szkole Podstawowej numer 8 o godzinie 17.30.

Z radnym można spotkać się w Kancelarii Rady Miejskiej dzwoniąc pod numer telefonu 32 3491 831 i umawiając konkretny dzień i godzinę oraz również bezpośrednio po uzyskaniu numeru w Kancelarii lub pisząc na adres lukrespondek@gmail.com.


od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Rewizyjnej
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 29.05.2020 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 27.01.2022 r. do nadal
Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 29.05.2020 r. do nadal
Komisja Zdrowia, Spraw Społecznych i Bezpieczeństwa
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów: 23 Numer strony: 1  2  3  
Informacja wytworzona przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  26‑11‑2018 13:59:25
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  26‑11‑2018 13:59:25
Data ostatniej aktualizacji:
07‑04‑2022 08:07:52
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie