Kancelaria Rady Miejskiej


Kancelaria Rady Miejskiej

41-600 Świętochłowice
ul. Katowicka 54 p. 109

Tel: (32) 349 18 31

e-mail: krm@swietochlowice.pl

Czas pracy: pon.: 7:00-16:00, wt. - czw.: 7.00-15.00, pt.: 7.00-14.00

Zbigniew Nowak
Przewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Zbigniew Nowak
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Nowak
Email:
z.nowak@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR RUCH ŚLĄZAKÓW ŚWIĘTOCHŁOWICE

DYŻUR:

po uzgodnieniu
terminu w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 110
Urzędu Miejskiego



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Chopina 1

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"


Wykształcenie: zawodowe
Zawód: Przewodniczący ZZ PHS-Huta Florian S.A.

Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Chopina 1,
41-600 Świętochłowice
tel. 2453-835
pierwszy wtorek miesiąca godz. 17.00-18.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)



KADENCJA 2006-2010


od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI, Klub Radnych: KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI)


od 17.12.2008 r do 12.11.2010 r.Komisja Rewizyjna
Przewodniczący

od 12.11.2006 do 16.12.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI, Klub Radnych: KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI)

KADENCJA 2002-2006
od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Katarzyna Łataś
Naczelnik
Imię:
Katarzyna
Nazwisko:
Łataś
Tytuł:
mgr
Telefon:
(032) 3491 831
Opis:

p. 110

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Barbara Skawińska
Główny specjalista
Imię:
Barbara
Nazwisko:
Skawińska
Tytuł:
mgr
Telefon:
(032) 3491 831
Opis:
p.110
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Danuta Goik
Podinspektor
Imię:
Danuta
Nazwisko:
Goik
Telefon:
(032) 3491 832
Opis:


Kancelaria Rady Miejskiej


p.110

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Daniel Powierża
Pomoc administracyjna
Imię:
Daniel
Nazwisko:
Powierża
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Adrianna Brzęk , w dniu:  06‑01‑2010 13:00:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daria Konieczna , w dniu:  06‑01‑2010 13:00:00
Data ostatniej aktualizacji:
06‑02‑2019 08:30:12
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie