Kadencja 2018-2023


Zdjęcie osoby Marcin Bawej
Imię:
Marcin
Nazwisko:
Bawej
Email:
m.bawej@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwszy piątek miesiąca

godz. 14.00-15.00

Przedszkole Miejskie Nr 9

ul. Sportowa 6

41-608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi poniedziałek miesiąca w godz. 13.00 - 14.00
Przedszkole Miejskie Nr 9
ul. Sportowa 6
41-608 Świętochłowice

od 1.12.2014 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach


Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Zawód: Operator Wprowadzania Danych
Dyżur:
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
ul. Sudecka 5
41-608 Świętochłowice
I i III poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00
Informacje o działalności

-Od 2011 r. Ambasador aktywności zawodowej
-Od 2010 r. Specjalista ds. rekrutacji w programie "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy II"
-od 2007 r. Instruktor Fundacji Aktywnej Rehabilitacji
-Od 2007 r. Wiceprzewodniczący Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych
-od 2006 r. Operator wprowadzania danych

KADENCJA 2010-2014

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny (Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Aktywni dla Świętochłowic, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Dawid Kostempski
Imię:
Dawid
Nazwisko:
Kostempski
Tytuł:
mgr
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca 

godz. 17.00 – 18.00

Szkoła Podstawowa nr 8

ul. Wiśniowa 9

tel. 2454-933


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 22.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Gerda Król
Imię:
Gerda
Nazwisko:
Król
Email:
g.krol@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 15.00-16.00

Biuro Stowarzyszenia „Razem dla Świętochłowic”

ul. Katowicka 4

ORAZ

po uzgodnieniu terminu

 w Kancelarii Rady Miejskiej

ul. Katowicka 7

 



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 30.11.2018 r. do 29.08.2019 r.
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

- Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Biuro Stowarzyszenia Razem dla Świętochłowic
ul. Katowicka 3

- Trzeci poniedziałek miesiąca w godz. 15.00 - 17.00
Miejsce pracy
ul. Katowicka 7

- W dowolnym terminie po uzgodnieniu w Kancelarii Rady Miejskiej
pokój nr 110 Urzędu Miejskiego
tel. 32 3491 831

od 28.11.2014 r. do nadal
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

 

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"
Wykształcenie: średnie
Zawód: licencjat zarządca nieruchomości

Dyżur:
ADM 3
ul. Katowicka 33,
tel. 2452-185
drugi i czwarty poniedziałek miesiąca w godz. 15.00-16.30

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014
od 30.03.2011 r. do nadal Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodnicząca Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim)


KADENCJA 2006-2010

od 17.12.008 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)


KADENCJA 2002-2006


od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rozwoju, Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

KADENCJA 1998-2002od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Centrum - część zachodnia, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Mariusz Kubas
Imię:
Mariusz
Nazwisko:
Kubas
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00 -18.00

Szkoła Podstawowa Nr 4

ul. Szkolna 17



od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Edukacji Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

Wykształcenie: wyższe
Dyżur:
Pokój nr 105 (parter) w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
tel. 3491 837
trzeci poniedziałek miesiąca godz. 16.00-17.00

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 30.03.2011 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący

30.03.2011 r. odwołany ze składu Komisji Porządku Publicznego i Komunikacji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum),
KW PLATFORMA OBYWATELSKA, Klub Radnych: niezrzeszony )

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Dawid Malcherek
Imię:
Dawid
Nazwisko:
Malcherek
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

ostatni czwartek miesiąca 

godz. 17.00 – 18.00

Centrum Kultury Śląskiej

sala nr 17

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zbigniew Nowak
Przewodniczący Rady Miejskiej
Zdjęcie osoby Zbigniew Nowak
Imię:
Zbigniew
Nazwisko:
Nowak
Email:
z.nowak@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

po uzgodnieniu
terminu w Kancelarii Rady Miejskiej

Kancelaria Rady Miejskiej

pokój nr 110
Urzędu Miejskiego



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Przewodniczący Rady Miejskiej w Świętochłowicach

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy wtorek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Chopina 1

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Zgoda
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"


Wykształcenie: zawodowe
Zawód: Przewodniczący ZZ PHS-Huta Florian S.A.

Dyżur:
Szkoła Podstawowa nr 3
ul. Chopina 1,
41-600 Świętochłowice
tel. 2453-835
pierwszy wtorek miesiąca godz. 17.00-18.00

Informacje o działalności

KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji


od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)



KADENCJA 2006-2010


od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI, Klub Radnych: KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI)


od 17.12.2008 r do 12.11.2010 r.Komisja Rewizyjna
Przewodniczący

od 12.11.2006 do 16.12.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI, Klub Radnych: KKW SLD+SDPL+PD+UP+LEWICA I DEMOKRACI)

KADENCJA 2002-2006
od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: IV, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: IV, Sojusz Lewicy Demokratycznej, Klub Radnych: SLD)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Urszula Owoc-Kania
Imię:
Urszula
Nazwisko:
Owoc-Kania
Email:
u.owoc-kania@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00-18.00

Centrum Kultury Śląskiej - Grota

ul. Chorzowska 73


od 30.11.2018 r. do 14.12.2018 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 14.12.2018 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 17.00 - 18.00
Ochronka św. Teresy przy Parafii św. Augustyna
ul. dr A. Bukowego 22

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Przewodnicząca komisji

od 1.12.2014 r. do 28.01.2015 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"

Wykształcenie: średnie ekonomiczne
Zawód: księgowa

Dyżur:
Ochronka przy Parafii św. Augustyna
ul. dr A. Bukowego 22
41-600 Świętochłowice
pierwszy poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologi
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr II (Piaśniki-Lipiny), KW STOWARZYSZENIE "NASZE MIASTO", Klub Radnych: Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim )

KADENCJA 2006-2010
od 17.02.2008 r. do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: II, KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP, Klub Radnych: KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP)


KADENCJA 2002-2006

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Budżetu i Finansów
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: II, Nasze Miasto, Klub Radnych: PŚw.)

KADENCJA 1998-2002

od 11.10.1998 do 11.10.2002
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Nasze Miasto, Klub Radnych: NM)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Rafał Świerk
Imię:
Rafał
Nazwisko:
Świerk
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

ostatnia środa  miesiąca

godz. 17.00-18.00

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatni czwartek miesiąca w godz. 18.00 - 19.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"
Wykształcenie: wyższe
Zawód: Lekarz Medycyny

Dyżur:
Szkoła Podstawowa Nr 1
ul. Zubrzyckiego 38
41-605 Świętochłowice,
tel. 2456 711
ostatni czwartek miesiąca godz.18.00-19.00



Informacje o działalności
KADENCJA 2010-2014
od 25.09.2013 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji
od 27.02.2013 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spaw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KW Ruch Ślązaków - Świętochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Dorota Wichura
Imię:
Dorota
Nazwisko:
Wichura
Email:
d.wichura@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

DYŻUR:

ostatni poniedziałek parzystych miesięcy roku

godz. 15.40-16.40

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. 07.01.2019 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca komisji

od 07.01.2019 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatni czwartek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

 

od 1.03.2016 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji


od 28.01.2015 r. do 29.02.2016 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Sekretarz komisji

od 28.01. 2015 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Platforma Obywatelska RP"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Bożena Wojciechowska-Zbylut
Zdjęcie osoby Bożena Wojciechowska-Zbylut
Imię:
Bożena
Nazwisko:
Wojciechowska-Zbylut
Email:
b.wojciechowska-zbylut@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
DYŻUR:

ostatni czwartek miesiąca

godz. 14.30-15.30

I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kochanowskiego

Sala 49 (II piętro)

ul. Licealna 1

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatnia środa miesiąca w godz. 15.30 - 16.30
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Swiętochłowicach
ul. Licealna 1

od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: wyższe
Zawód: Nauczyciel

Dyżur:

Kancelaria Rady Miejskiej (pokój nr 111)
Urząd Miejski w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
pełni dyżur w każdy wtorek w godz. 11.45 - 12.20

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Licealna 1
41-600 Świętochłowice
raz w miesiącu w czwartki w godz.14.30-15.30
zgodnie z następującymi datami:
18.10.2012 r.
15.11.2012 r.
13.12.2012 r.
17.01.2013 r.
07.02.2013 r.
21.03.2013 r.
18.04.2013 r.
23.05.2013 r.
13.06.2013 r.



Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący

od 28.12.2010 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologi
Członek Komisji


od 13.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )
KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji

od 19.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 18.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Liczba komunikatów archiwalnych: 21 Numer strony: 1  2  3  
Informacja wytworzona przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  26‑11‑2018 13:59:25
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  26‑11‑2018 13:59:25
Data ostatniej aktualizacji:
17‑12‑2018 14:26:52
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie