Komisja Rewizyjna


Komisja Rewizyjna

Do komisji należą w szczególności zadania dotyczące:

  1. kontroli działalności  prezydenta  miasta oraz miejskich jednostek organizacyjnych i jednostek pomocniczych miasta,
  2. rozpatrywania sprawozdania z wykonania budżetu miasta oraz występowanie do rady z wnioskiem w sprawie udzielenia lub nieudzielania absolutorium prezydentowi miasta,
  3. wykonywania innych zadań zleconych przez radę w zakresie kontroli.


Tel. (32) 349 18 31
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


W skład komisji wchodzą:

Jacek Kamiński
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Jacek Kamiński
Imię:
Jacek
Nazwisko:
Kamiński
Tytuł:
mgr
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Przyjazne Świętochłowice"

DYŻUR:

ostatni czwartek miesiąca

godz. 16.00-17.00

Filia nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej

ul. Łagiewnicka 55

tel. 32 2458 296



od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Marcin Bawej
Imię:
Marcin
Nazwisko:
Bawej
Email:
m.bawej@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwszy piątek miesiąca

godz. 14.00-15.00

Przedszkole Miejskie Nr 9

ul. Sportowa 6

41-608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Drugi poniedziałek miesiąca w godz. 13.00 - 14.00
Przedszkole Miejskie Nr 9
ul. Sportowa 6
41-608 Świętochłowice

od 1.12.2014 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach


Okręg wyborczy nr I - Chropaczów
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Zawód: Operator Wprowadzania Danych
Dyżur:
Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2
ul. Sudecka 5
41-608 Świętochłowice
I i III poniedziałek miesiąca godz. 17.00-18.00
Informacje o działalności

-Od 2011 r. Ambasador aktywności zawodowej
-Od 2010 r. Specjalista ds. rekrutacji w programie "Wsparcie osób niepełnosprawnych ruchowo na rynku pracy II"
-od 2007 r. Instruktor Fundacji Aktywnej Rehabilitacji
-Od 2007 r. Wiceprzewodniczący Powiatowej Społecznej Rady ds. Osób Niepełnosprawnych
-od 2006 r. Operator wprowadzania danych

KADENCJA 2010-2014

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny (Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Aktywni dla Świętochłowic, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice)
Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Adam Jankowiak
Imię:
Adam
Nazwisko:
Jankowiak
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub Radnych Platforma Obywatelska RP - Koalicja Obywatelska

DYŻUR:

drugi wtorek miesiąca

godz. 17.00 -18.00

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Bartosz Karcz
Imię:
Bartosz
Nazwisko:
Karcz
Tytuł:
mgr
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

ostatni wtorek miesiąca

godz. 16.45-18.00

siedziba Razem dla Świętochłowic

ul. Katowicka 4

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Rewizyjna
Przewodniczący komisji

od 30.11.2018 r. do 10.01.2019 r.
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Rewizyjna
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Łukasz Respondek
Członek
Zdjęcie osoby Łukasz Respondek
Imię:
Łukasz
Nazwisko:
Respondek
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

ostatni poniedziałek miesiąca 

godz. 17.00 – 18.00

Szkoła Podstawowa nr 8

ul. Wiśniowa 9

tel. 2454-933


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Rewizyjnej
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  04‑12‑2018 08:46:45
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  04‑12‑2018 08:46:45
Data ostatniej aktualizacji:
11‑01‑2019 10:16:42
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie