Komisja Edukacji, Kultury i Sportu


Komisja Edukacji, Kultury i Sportu

Do komisji należą w szczególności zadania dotyczące:

  1. funkcjonowania szkół oraz innych placówek oświatowo-wychowawczych
    i kulturalnych,
  2. promowania edukacji kulturalnej, regionalnej i ekologicznej dzieci i młodzieży,
  3. przeciwdzłania patologiom występującym w środowisku dzieci i młodzieży,
  4. współpracy ze środowiskami twórczymi i promowania artystów,
  5. ochrony dziedzictwa przyrodniczego i kulturalnego (restauracja zabytków),
  6. w mieście,
  7. propagowania aktywnych form wypoczynku.



Tel. (32) 349 18 31
Fax: (32) 2454976 lub (32) 3491812-Urząd Miejski

e-mail: krm@swietochlowice.pl
witryna: www.swietochlowice.pl


W skład komisji wchodzą:

Mariusz Kubas
Przewodniczący
Zdjęcie osoby Mariusz Kubas
Imię:
Mariusz
Nazwisko:
Kubas
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 17.00 -18.00

Szkoła Podstawowa Nr 4

ul. Szkolna 17



od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek komisji

od 10.01.2019 r. do nadal
Komisja Edukacji Kultury i Sportu
Przewodniczący komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radny Rady Miejskiej w Świętochłowicach


Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

Wykształcenie: wyższe
Dyżur:
Pokój nr 105 (parter) w siedzibie Urzędu Miejskiego
w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
tel. 3491 837
trzeci poniedziałek miesiąca godz. 16.00-17.00

od 27.02.2013 r. do nadal
Komisja Finansów i Rozwoju Gospodarczego
Członek Komisji

od 30.03.2011 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Przewodniczący

30.03.2011 r. odwołany ze składu Komisji Porządku Publicznego i Komunikacji

od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Członek Komisji

od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum),
KW PLATFORMA OBYWATELSKA, Klub Radnych: niezrzeszony )

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Agnieszka Beger
Członek
Zdjęcie osoby Agnieszka Beger
Imię:
Agnieszka
Nazwisko:
Beger
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Przyjazne Świętochłowice"

DYŻUR:

pierwszy piątek miesiąca

godz. 14.00 -15.00

Szkoła Podstawowa nr 2

ul. Wyzwolenia 50

 (sala nr 5)



od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Jadwiga Garbaciok
Członek
Zdjęcie osoby Jadwiga Garbaciok
Imię:
Jadwiga
Nazwisko:
Garbaciok
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023

DYŻUR:

pierwsza środa miesiąca

godz. 17.00-18.00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41 – 608 Świętochłowice


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

KADENCJA 2014-2018

Wykształcenie: średnie

Dyżur:
Pierwsza środa miesiąca w godz. 17:00 - 18:00

Gabinet weterynarii

ul. Ślężan 27/II

41-608 Świętochłowice

Informacje o działalności


od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji

od 26.07.2017 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach


KADENCJA 2010-2014
od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 14.02.2014 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek Komisji


od 27.02.2013 r. do 14.02.2014 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych
Przewodnicząca Komisji

od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr I (Chropaczów), KW Ruch Ślązaków-Świetochłowice, Klub Radnych: Ruch Ślązaków-Świetochłowice)

KADENCJA 2006-2010
od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja do Spraw Społecznych Członek Komisji

od 12.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Zdrowia, Opieki i Spraw Społecznych oraz Rodziny
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

KADENCJA 2002-2006od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Porządku Publicznego i Komunikacji
Przewodniczący Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 19.12.2002 do 27.10.2006
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw)

od 27.10.2002 do 27.10.2006
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: I, Porozumienie Świętochłowickie, Klub Radnych: PŚw.)


KADENCJA 1998-2002
od 15.11.2000 do 10.10.2002
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji
(Okręg wyborczy: Chropaczów, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

od 11.10.1998 do 15.11.2000 Rada Miejska w Świętochłowicach
Radny
(Okręg wyborczy: Lipiny-Piaśniki, Akcja Wyborcza Solidarność, Klub Radnych: AWS)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Zofia Pogoda
Imię:
Zofia
Nazwisko:
Pogoda
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR "Razem dla Świętochłowic"

DYŻUR:

pierwszy poniedziałek miesiąca

godz. 16.00-17.00

Szkoła Podstawowa nr 8 Gimnazjum nr 5

ul. Wojska Polskiego 75

tel. 2454-933


od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

 


Wykształcenie: wyższe, mgr pedagogiki

KADENCJA 2014 - 2018


Dyżur:

Pierwszy poniedziałek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Gimnazjum nr 5
ul. Wojska Polskiego 75
 

od 25.10.2016 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 25.10.2016 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr IV - Centrum
KW "Razem dla Świętochłowic z Dawidem Kostempskim"



Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 30.03.2011 r. do 14.02.2014 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

30.03.2011 r. odwołana ze składu Komisji Rewizyjnej

od 28.12.2010 r. do 30.03.2011 r.
Komisja Rewizyjna
Członek Komisji
od 28.12.2010 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek Komisji
od 02.12.2010 do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna

(Okręg wyborczy: nr IV (Zgoda), KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ, Klub Radnych: PLATFORMA OBYWATELSKA)

KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 do 12.11.2010 r. Komisja Rewizyjna Członek Komisji

od 21.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Rewizyjna
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: IV, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Zdjęcie osoby Dorota Wichura
Imię:
Dorota
Nazwisko:
Wichura
Email:
d.wichura@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
Klub - KR PLATFORMA OBYWATELSKA

DYŻUR:

ostatni piątek parzystych miesięcy roku

godz. 16.00-17.00

Szkoła Podstawowa nr 1

ul. Zubrzyckiego 38

41-605 Świętochłowice

tel. 2456-711


od 30.11.2018 r. 07.01.2019 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca komisji

od 07.01.2019 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatni czwartek miesiąca w godz. 16.00 - 17.00
Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Zubrzyckiego 38

 

od 1.03.2016 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji


od 28.01.2015 r. do 29.02.2016 r.
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Sekretarz komisji

od 28.01. 2015 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr II - Piaśniki - Lipiny
KW "Platforma Obywatelska RP"

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Bożena Wojciechowska-Zbylut
Członek
Zdjęcie osoby Bożena Wojciechowska-Zbylut
Imię:
Bożena
Nazwisko:
Wojciechowska-Zbylut
Email:
b.wojciechowska-zbylut@swietochlowice.pl
Opis:

KADENCJA 2018 - 2023
DYŻUR:

ostatni wtorek miesiąca

godz. 14.00-15.00

Kawiarenka w Muzeum Powstań Śląskich

ul. Polaka 1

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Porządku Publicznego, Zdrowia i Spraw Społecznych
Członek komisji

od 30.11.2018 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Członek komisji

od 10.06.2019 r. do nadal
Komisja doraźna do zbadania prawidłowości i legalności działań oraz występowania zaniedbań i zaniechań organów Miasta Świętochłowice i podległych im funkcjonariuszy publicznych w zakresie wpływu tych działań i zaniechań na stan finansów Miasta Świętochłowice w latach 2010-2018 w związku z Uchwałą Nr 126/VIII/2019 Kolegium RIO w Katowicach z dnia 8 marca 2019 r. w sprawie wezwania Miasta Świętochłowice do opracowania i uchwalenia programu postępowania naprawczego oraz przedłożenia tego programu celem zaopiniowania do RIO w Katowicach
Członek komisji

od 22.11.2018 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

 

KADENCJA 2014 - 2018
Dyżur:

Ostatnia środa miesiąca w godz. 15.30 - 16.30
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Swiętochłowicach
ul. Licealna 1

od 26.07.2017 r. do nadal
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Przewodnicząca Komisji

od 28.01.2015 r. do nadal
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologii
Członek komisji

od 28.11.2014 r. do nadal
Radna Rady Miejskiej w Świętochłowicach

Okręg wyborczy nr III - Centrum
KW "Ruch Ślązaków - Świętochłowice"

Wykształcenie: wyższe
Zawód: Nauczyciel

Dyżur:

Kancelaria Rady Miejskiej (pokój nr 111)
Urząd Miejski w Świętochłowicach
ul. Katowicka 54
pełni dyżur w każdy wtorek w godz. 11.45 - 12.20

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1
ul. Licealna 1
41-600 Świętochłowice
raz w miesiącu w czwartki w godz.14.30-15.30
zgodnie z następującymi datami:
18.10.2012 r.
15.11.2012 r.
13.12.2012 r.
17.01.2013 r.
07.02.2013 r.
21.03.2013 r.
18.04.2013 r.
23.05.2013 r.
13.06.2013 r.



Informacje o działalności


KADENCJA 2010-2014

od 25.09.2013 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Przewodniczący

od 28.12.2010 r. do 25.09.2013 r.
Komisja Gospodarki Miejskiej i Ekologi
Członek Komisji


od 13.12.2010 r. do 27.02.2013 r.
Rada Miejska w Świętochłowicach
Wiceprzewodnicząca

od 02.12.2010 r. do nadal
Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: nr III (Centrum), KWW PLATFORMA ŚWIĘTOCHŁOWICKA, Klub Radnych: Ruch Ślązaków - Świętochłowice )
KADENCJA 2006-2010

od 17.12.2008 do 12.11.2010 r.
Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji

od 19.12.2006 do 16.12.2008 r.
Komisja Edukacji, Kultury i Sportu
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 18.12.2006 do 12.11.2010 r. Komisja Budżetu i Finansów
Sekretarz Komisji
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

od 24.11.2006 do 12.11.2010 r. Rada Miejska w Świętochłowicach
Radna
(Okręg wyborczy: III, KWW POROZUMIENIE SW-2006, Klub Radnych: KWW POROZUMIENIE SW-2006)

Trwa wczytywanie metryki. Proszę czekać.
Informacja wytworzona przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  04‑12‑2018 08:48:19
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Daniel Powierża
email: d.powierza@swietochlowice.pl
, w dniu:  04‑12‑2018 08:48:19
Data ostatniej aktualizacji:
11‑01‑2019 10:32:34
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie